Skip to main content

Rafał Michalczak, właściciel nauki jazdy Auto-Holik z Lublina  postanowił, że nie będzie już z niepokojem czekał na wynik przetargu na dostawę pojazdów egzaminacyjnych do WORD. Ma własny.

Coraz więcej szkół nauki jazdy podstawia na egzaminy własne pojazdy egzaminacyjne. Nie ma się co dziwić, bowiem podstawienie własnego samochodu na egzamin to wygoda dla kursanta, mniejszy stres egzaminacyjny oraz uniezależnienie się od ośrodka egzaminacyjnego.

-Dzień dobry. Czy macie państwo takie same pojazdy jakie są w WORD?

-Nie. To WORD ma takie pojazdy jakie my podstawimy

Mały samochód, duża zdawalność

Odpowiedni dobór pojazdu egzaminacyjnego ma ogromne znaczenie. Zdawalność egzaminu na prawo jazdy zdecydowanie rośnie jeśli odbywa się on pojazdem szkoleniowym. A jeśli pojazd szkoleniowy jest jednym z najmniejszych dopuszczalnych do egzaminowania? No właśnie. Wybór Auto-Holika padł na Skodę Citigo. To najmniejszy z możliwych samochodów szkoleniowo – egzaminacyjnych. Ma on zaledwie 3,56 m długości, co plasuje go w czołówce najkrótszych, dopuszczonych do egzaminowania pojazdów nauki jazdy w zakresie kategorii B prawa jazdy.

nauka jazdy lublin autoholik

Zmiana samochodu egzaminacyjnego w WORD? Dziękuję. Mam własny 😀

Zwróćcie uwagę jak ile miejsca na pasie ruchu zajmuje Citigo. Przy takich rozmiarach pas ruchu dla Skody jest jak przyduży sweterek po starszym bracie:

Pierwszy egzamin z wykorzystaniem pojazdu Auto-Holika odbędzie najprawdopodobniej się już w przyszłym tygodniu

Badanie jakie przeprowadziła Auto Akademia z Krakowa wykazały, że zdawanie egzaminu pojazdem osk zwiększa zdawalność aż o 30 procent.

Škoda Citigo na jazdach

Auto Holik już szkoli na Skodzie. Citigo w akcji:

Własny pojazd to nie wszystko

Auto-Holik już dawno zdecydował się wykorzystywanie systemu zdamyto.com w szkoleniu przyszłych kierowców. Interfejs programu maksymalnie zbliżony do tego z jakim można spotkać się na egzaminie państwowym, pełna baza pytań oraz zaawansowany system statystyk wspomagających naukę testów na prawo jazdy czynią, że przygotowywanie się do egzaminu teoretycznego jest po prostu łatwiejsze i wydajniejsze. Testy na prawo jazdy zdamyto dostępne są na wszystkie urządzenia: komputer/tablet/telefon.

Własny pojazdy to nie tylko komfort kursanta

Szefowa Auto-Akademii z Krakowa twierdzi, że woli inwestować w pojazdy lepiej wyposażone o lepszej widoczności oraz manewrowości niż wydawać pieniądze ślepo podążając za najtańszą ofertą jaką kierował się MORD w przetargu. Jak nam powiedziała Pani Ania Gruca z Krakowa:

Pewnego dnia stwierdziliśmy, że zapatrywanie się na MORD to droga donikąd.. przecież właściwie to nie wiadomo, czy WORD-y będą jeszcze istnieć za 2-3 lata, a nam te dziwne samochody z przetargów wtedy zostaną. My jako prywatna szkoła nie mamy dotacji, ani finansowania zewnętrznego, dlatego musimy szanować swoje pieniądze i Klientów. Mało tego ludzie wolą się uczyć na naszych samochodach, które są lepiej wyposażone, mają lepszą widoczność, a przy okazji Klient może nagrywać na pendrive każdą swoją jazdę.

Wczoraj pojazd egzaminacyjny udostępniła jako pierwsza w Trójmieście nauka jazdy Turbo Jazda z Gdyni. W tym przypadku wybór padł na Volkswagena up!

One Comment

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com