Biedronka na Orlenie, a Lidl na Lotosie? To całkiem realne

 

Futurystyczny dziś scenariusz ma całkiem spore szanse na realizację. Całkiem możliwe, że handel na stacjach paliw rozkwitnie.

W taki sposób może być obchodzony zakaz handlu w niedzielę

Zgodnie z zaplanowanymi zmianami na stacjach paliw handel będzie mógł być prowadzony także w niedzielę. Handlowcy szukają sposobu obejścia zmian w prawie, tak, aby móc prowadzić handel w niedzielę. To także niezły biznes dla administratorów stacji paliw, bowiem to okazja aby oprócz paliw, hot-dogów i pism pornograficznych sprzedawać także chleb, kiełbasę i pomidory czy choćby papier toaletowy.

Stacje paliw zostały wyłączone z ograniczeń jakie niesie nowa ustawa i tak naprawdę stały się poważną luką w prawie

Teoretycznie więc administratorzy stacji paliw będą mogli… budować hale wielkości hipermarketów i tam prowadzić nie tylko niedzielny handel.

Gdzie najczęściej tankujesz samochód? Możesz wybrać maksymalnie 2 sieci

View Results

Loading ... Loading ...

Biedronka wybuduje stacje paliw?

Co ciekawe “niedzielna” przedsiębiorczość może rozwinąć się w drugim kierunku. Całkiem realna jest wizja budowy stacji paliw przez działające dziś supermarkety, czy sklepy pokroju Lidla i Biedronki. Równie dobrze mogą one nagle zacząć… budować własne stacje benzynowe.

…no i o Świeżaki będzie łatwiej

Zakaz handlu w niedzielę w 2018 roku ma obowiązywać w co drugą niedzielę miesiąca i ma zostać wprowadzony od 1 stycznia 2018.

Na stacjach Orlen powstaną elektrownie wiatrowe

Czytaj też