Black Friday: Testy na prawo jazdy i e-learning za darmo

 

Nie jakieś tam upusty na testy na prawo jazdy, ale dostęp zupełnie za darmo, a do tego jeszcze kod odpalający e-podręcznik dla kursantów nauki jazdy. 

Co do zdobycia?

Zdobyć można:

  • dostęp do aktualnych testów na prawo jazdy B + e-kurs (działa na komputerze, tablecie i smarfonie)
  • dostęp do aktualnych testów na prawo jazdy B – aplikacja na Androida

Uwaga! Ważność kodu liczona jest od momentu jego aktywacji, więc kod można pobrać sobie na zapas, jeśli dopiero planujesz kurs nauki jazdy.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów 😉

Czym jest e-kurs?

To pełne szkolenie, które przygotuje Cię do egzaminu teoretycznego jest teraz możliwe przez internet. Możesz uczyć się wygodnie gdzie chcesz i kiedy chcesz.

E-kurs to podręcznik, w którym wiedza ekspertów podana jest przystępnie i ciekawie, który zawiera mnóstwo ruchomych ilustracji, a swoją wiedzę możesz sprawdzać rozwiązując multimedialne ćwiczenia.

Czym są testy na prawo jazdy zdamyto?

To kompletna baza pytań egzaminacyjnych, aktualizowana na bieżąco z przystępnymi uzasadnieniami odpowiedzi. Dodatkowo system zdamyto.com posiada rozbudowany inteligentny panel statystyk ułatwiający szybszą i skuteczniejszą naukę.

Akcja Black Friday daje Ci dostęp do testów na kat B, zdamyto jednak udostępnia pytania egzaminacyjne na kat, A, B, C, D i T.

Testy na prawo jazdy za darmo: jak zdobyć dostęp?

Wystarczy… zalajkować post, lub tweetnąć – przyciski poniżej. Ilość dostępów do darmowych testów i e-kursu jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Dostęp do testów i e-kursu funduje zdamyto.com.

Czytaj też