Skip to main content

Nowe ośrodki ruchu drogowego (a właściwie oddziały) wyrastają jak opieńki po deszczu. Władze Brzdżąchowa też chciały mieć swój i dopięły swego.

Podczas uroczystości otwarcia nowego WORD burmistrz powiedział:

Młodzi kierowcy naszego regionu stali dotąd na krawędzi przepaści, ale po otwarciu naszego WORD zrobili śmiały krok naprzód

Brzdżąchów zamierza przeprowadzać egzaminy na prawo jazdy kat B i B1, Z testami na prawo jazdy zaś będzie można zmierzyć się w zakresie wszystkich kategorii. Nowa skomputeryzowana z funduszy unijnych sala egzaminacyjna pomieści 20 zdających na raz, co przy opłacie 30 zł od głowy da jednorazowo przychód 600 zł za 25 minut egzaminu. Ale kto by tam zdawał testy na prawo jazdy przez tyle czasu? Egzamin teoretyczny zwykle kończy się po max 15 minutach. Najczęściej wynikiem negatywnym.

Ciekawostką jest to, że w nowym WORD oblany plac manewrowy można zaliczyć ponownie tego samego dnia i to w kwocie wniesionej wcześniej w kasie ośrodka – ale w alkogooglach.

Ido, nie zdajo a później płaczo. Dlaczego?

Ci, którym poprawka nie powiedzie się, kolejną poprawkę wzorem WORD Łomża można zdawać ponownie tego samego dnia. A później jeszcze raz, i jeszcze… Aż do końca dnia egzaminowania.

Władze powiatu Brzdżąchowskiego o utworzenie WORD starały się nie od wczoraj. Miasto ma jedno rondo, parking, przystanki autobusowe oraz dwa skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, a tęczową dolinę przecina przejazd kolejowy umożliwiając zaliczenie wszystkich zadań egzaminacyjnych jak Pan Minister przykazał.

Jest jeden problem. I to duży

A teraz poważnie. Śmiertelnie poważnie…

Teoretycznie lokalizacja WORD-u nie powinna mieć większego znaczenia dla zdawalności, zasady egzaminowania są takie same w całym kraju, jednak innego zdania są sami kierowcy. Maciej Wisławski dla TVN24 powiedział wręcz:

Nie można kogoś uczyć pływać w wodzie po kolana!

To skazywanie wielu młodych zazwyczaj ludzi na śmierć, wydawanie wyroków na utratę życia lub zdrowia.

Policjanci są pewni, że osoba, która uczyła się i zdawała egzamin w małym mieście, może pogubić się w dużej aglomeracji.

Czytaj: Prawo jazdy 2018 albo szukaj gdzie jest najbliższy ODTJ? W 2018 roku przyda Ci się ta wiedza

[wpdm_package id=’3140′]

One Comment

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com