Cud w WORD Zamość i inne niemożliwe rzeczy

 

WORD Zamość ma wreszcie dostęp do internetu, a dokładniej do systemu InfoCar umożliwiającego rezerwowanie terminu egzaminu online. Co więcej kursanci mogą wynająć plac manewrowy ośrodka i to zupełnie za darmo!

Nowy dyrektor WORD Zamość i nowe zasady w ośrodku

Rewolucyjne – jak na zamojskie warunki – zmiany wprowadził nowy dyrektor WORD Zamość Piotr Błażewicz. Jedną z pierwszych jego decyzji było bezpłatne udostępnienie kursantom placu manewrowego ośrodka.

Z usługi wynajęcia placu manewrowego WORD Zamość już korzystają pierwsze nauki jazdy.

Postawiliśmy na ludzi…

Rzecznik prasowy marszałka woj. lubelskiego, Remigiusz Małecki powiedział:

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań.

Swoje place manewrowe „w trosce o komfort osób egzaminowanych” udostępniają inne ośrodki ruchu drogowego w kraju. Koszt takiej usługi wynosi od 30 zł za godzinę ok. 25 zł za 30 minut jazdy.

Jak zapisać się na egzamin przez internet. Poradnik dla początkujących

Zapisy online w WORD Zamość

Zamojski ośrodek ruchu drogowego do niedawna był jednym z niewielu w kraju, który nie dawał swoim klientom możliwości zapisania się przez internet na egzamin. Nowa usługa WORD Zamość została uruchomiona 6 grudnia tego roku.

Czytaj Zapisy przez internet w WORD Zamość.

Zmiany w testach na prawo jazdy 2019. Szczęśliwego Nowego Roku

Sprawdź czy zdasz teorię – testy na prawo jazdy takie same jak w WORD

Czytaj też