Jak długo czeka się na egzamin na prawo jazdy?

W którym ośrodku egzaminowania najkrócej czeka się na egzamin na prawo jazdy? Okres oczekiwania na egzamin w WORD uzależniony jest od rodzaju egzaminu (teoria czy praktyka), kategorii prawa jazdy a także od samego ośrodka egzaminowania. 

Jak długo czeka na egzamin?

Oto orientacyjny czas oczekiwania na egzamin praktyczny w wybranych ośrodkach egzaminowania w kraju. Pamiętać należy, że podczas ustalania terminu egzaminu może trafić się termin zdecydowanie bliższy niż średni czas oczekiwania na egzamin (ktoś egzamin odwołał). Dodatkowo, zbliżają się wakacje, więc osób przystępujących do egzaminu będzie wkrótce znacznie więcej. Już dziś kursy na prawo jazdy kończyć mogą maturzyści.

Testy na prawo jazdy zdaje się często z dnia na dzień, a okres oczekiwania na teorię w WORD z reguły nie przekracza dwóch tygodni (chociaż bardzo często są to o wiele krótsze terminy.

Kilka razy w ciągu dnia

Świeżym i nietypowym dla reszty kraju podejściem do wyznaczania terminów egzaminu na prawo jazdy wykazał się ośrodek egzaminowania w Łomży. Tam egzamin na prawo jazdy można wyznaczyć… kilkukrotnie w ciągu dnia.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/egzamin-prawo-jazdy-mozna-zdawac-kilkukrotnie-ciagu/

Czytaj: Rekord Polski w zdawaniu egzamin na prawo jazdy

testy na prawo jazdy

 

Co o tym sądzisz?