Dobra zmiana w WORD. Sic!

 

Nowy dyrektor WORD Zamość przejrzał kilka statystyk, pogadał z egzaminatorami, wziął kalkulator i coś tam po swojemu policzył, później uderzył pięścią w stół wykrzykując „dość, kurde tego”. Zaraz potem wstał, otworzył szlaban WORD-u i podpierając go swoim dyrektorskim fotelem wrócił do swojego gabinetu aby zadzwonić do PWPW. Zmiany nie zawsze są dobre. Czasem jednak WORD-om wychodzą jakoś szczególnie lepiej.

Niczym tsunami przez WORD-y przetoczyła się fala zmian na stanowiskach dyrektorskich. Z posadami pożegnali się dyrektorzy WORD w Suwałkach, Łomży, Białymstoku, Lublinie, a także Chełmie, Zamościu i Białej Podlaskiej.

O ile jeszcze nic jeszcze nie wiadomo o posunięciach dyrektorów z pierwszej grupy, to zamojskiemu WORD-owi wyszło to -póki co – na dobre.

http://wordzamosc.ministerstwonaukijazdy.pl/zenujacy-ranking-osk-w-zamosciu-2013-2017/

Statystyki zdawalności przestały być w Zamościu wstydliwe

Na stronie WORD Zamość jak byk widnieje dziś odnośnik do statystyk zdawalności – choć kiedyś chcąc je odnaleźć  należało się mocno nakląć naklikać.

Statystyki zdawalności WORD Zamość dostępne dla każdego. Bez szukania.
Statystyki zdawalności WORD Zamość dostępne dla każdego. Bez szukania.

Czy statystyki zdawalności WORD Zamość są wyeksponowane tylko dlatego, że ośrodek ten wykręca coraz lepsze wyniki zdawalności? Raczej nie. WORD zaczął być po prostu dla ludzi. A przynajmniej na to wygląda.

W Zamościu podłączyli internet

Nie nie jedyna zmiana w zamojskim ośrodku ruchu drogowego. Jedną z pierwszych decyzji nowego szefa placówki było umożliwienie kursantom zapisywania się na egzaminy przez internet.

WORD Zamość z zapisami online. Wreszcie.
WORD Zamość z zapisami online. Wreszcie.

W czasach gdy nawet chipsy mają swoją stronę internetową, brak rejestracji online w WORD był wręcz żenujący.

Plac manewrowy WORD za darmo

Do kieszeni WORD zawsze wpada kilka złotych z tytułu wynajmu placu manewrowego. Wyjątkiem był – i jest nadal – WORD Zamość, który od dłuższego czasu nie zarabia na tym nic.

I nie zarabia na tym nadal, bowiem nowy dyrektor WORD Zamość zdecydował się oddać kursantom plac za darmo.

Zamość mocno inwestuje w turystykę. Może stworzyć nowy trend- turystyka egzaminacyjna?

Czytaj też