Skip to main content
Egzamin na prawo jazdy możesz zdawać w obecności swojego instruktora. Możesz poprosić o jego udział w szkole w której odbywałeś szkolenie dodatkowe, możliwość ta nie jest zatem zarezerwowana jedynie dla kursantów odbywających szkolenie podstawowe w OSK.

Dane instruktora a więc imię, nazwisko oraz numer uprawnień znajdziesz na zaświadczeniu o ukończeniu szkolenia wydanym przez Twój ośrodek.
Przed przystąpieniem do egzaminu musisz jednak do dokumentów niezbędnych do złożenia do WORD dołączyć stosowny wniosek. Dostaniesz go w swoim ośrodku egzaminowania.

Egzamin z instruktorem

Udział instruktora w Twoim egzaminie wcale nie musi Ci pomóc w uzyskaniu prawa jazdy co wcale nie znaczy, że nie może pomóc 🙂
Udział instruktora w Twoim egzaminie na prawo jazdy to Twój przywilej. Nikt nie nie zarzuci ci tego, że nie ufasz egzaminatorowi a na pewno nie on sam! Taka sytuacja może nie być komfortowa dla egzaminatora ale jeśli poczujesz się lepiej w obecności swojego instruktora – skorzystaj z tej okazji.

Czy egzamin z instruktorem jest droższy?

W WORD nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Od instruktora (i nauki jazdy) zależy, czy zostanie naliczona dodatkowa opłata za taką usługę.

Musisz wypełnić stosowny wniosek

Jeśli chcesz zdawać egzamin na prawo jazdy w obecności swojego instruktora – musisz wypełnić stosowny wniosek. Druczek znajdziesz w swoim ośrodku egzaminowania.
Pamiętaj, że jeśli wnioskujesz o udział instruktora, to w dniu egzaminu musi on stawić się razem z Tobą w ośrodku egzaminowania.

Wniosek do pobrania

Poniżej przykładowy wniosek  o udział instruktora. Poszczególne ośrodki egzaminowania mogą mieć druki delikatnie różniące się od tego poniżej.
[wpdm_package id=’3134′]

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com