Egzaminy w WORD wstrzymane przynajmniej do Wielkanocy. Co dalej? Nie wiadomo

 

Egzaminy na prawo jazdy nie będą odbywały się przynajmniej do Świąt Wielkanocnych. WORD Lublin już poinformował o wydłużeniu przestoju.

Niestety potwierdzają się nasze obawy.

Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców w Lublinie informuje, że:

W dniu dzisiejszym (tj. 23.03.2020 r.) otrzymaliśmy informację z Biura Obsługi Klienta WORD Lublin w sprawie zawieszenia przeprowadzania egzaminów i wiadomo już na 100%, że żadne nie odbędą się do końca miesiąca marca. Bardzo prawdopodobne jest to, że przerwa może potrwać nawet do Świąt Wielkanocnych. Będziemy na bieżąco Państwa informować jak otrzymamy jakieś nowe wiadomości z naszego WORDu.

Już wiadomo, że szkoły i przedszkola pozostaną zamknięte do 10 kwietnia, a wraz z nimi także ośrodki ruchu drogowego. Tak naprawdę nikt nie wie jak długo szkoły zostaną jeszcze nieczynne.

Zamknięte WORD-y to ogromny problem dla nauk jazdy. Wstrzymanie egzaminowania spowoduje, że wcześniej czy później zatrzymają się wszystkie nauki jazdy. Nawet te, które dziś nie wiedzieć czemu decydują się na prowadzenie szkolenia.

E-kursy dla wybranych

Problem z badaniami lekarskimi

Wprawdzie PKK da się załatwić przez internet, problemem jednak okazuje się przeprowadzenie badań lekarskich. Dostanie się do lekarza orzecznika często bowiem graniczy z cudem. 

testy na prawo jazdy

Czytaj też