Egzaminy w WORD Piotrków Trybunalski na Citroenie

WORD w Piotrkowie Trybunalskim zmienia pojazdy egzaminacyjne. Docelowo do ośrodka egzaminowania ma trafić 17 Citroenów C3. Proces budowania floty pojazdów egzaminacyjnych już się rozpoczął a do WORD trafiły pierwsze C-trójki.

WORD daje wybór

Egzaminy kat. B na pojeździe Citroen C3 rozpoczęły się 20 listopada. W pierwszym okresie planowana jest możliwość wyboru marki pojazdu egzaminacyjnego. W tym celu WORD opracował nawet harmonogram dobowy egzaminów.

WORD zastrzega jednak, że  w okresie możliwości wyboru marki pojazdu egzaminacyjnego mogą wystąpić pewne ograniczenia:

  • w przypadku nierównomiernej realizacji planu dobowego egzaminów, w grupach przypisanych do marki pojazdu może występować przesunięcie godzinowe realizowanych grup egzaminacyjnych,
  • ramowy plan harmonogramu dobowego egzaminów może być korygowany,
  • w przypadku dużej rozbieżności w terminach zapisów na poszczególne marki pojazdu a w szczególności zagrożenia 30 dniowego terminu zapisu na egzamin, możliwość wyboru pojazdu egzaminacyjnego może zostać zawieszona lub odwołana,
  • dla zapisów internetowych na egzamin nie gwarantujemy możliwości wyboru pojazdu egzaminacyjnego.

Citroen C3 pod maską

W związku z tym, że nie wszyscy kursanci mieli szanse na zapoznanie się z nowym pojazdem egzaminacyjnym WORD przygotował ściągawkę: Citroen C3 pod maską.

Komunikat WORD w Piotrkowie Trybunalskim

W związku ze zmianą pojazdów egzaminacyjnych WORD wystosował komunikat:

Od niedawna nowe pojazdy egzaminacyjne funkcjonują na egzaminach min w WORD Krosno. Tam ośrodek egzaminowania zastrzegł w specyfikacji przetargowej, min to że mają one być one… czerwone.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/car-force-one-word-krosno-rebus/

Co o tym sądzisz?