Skip to main content

W ostatnim czasie powstało wiele oddziałów WORD. Na egzaminowanie kandydatów na kierowców decydują się coraz mniejsze miasta. A jaka jest zdawalność w małych WORD-ach? Całkiem przyzwoita.

Zobacz w jakich oddziałach terenowych WORD możesz zdawać egzamin na prawo jazdy

Zdawalność w oddziałach terenowych WORD najczęściej przewyższa zdawalność placówek macierzystych, bardzo często procent zdawalności małych WORD zbliża się do poziomu… 50 procent. W 2014 roku zdawalność placówki WORD w Garwolinie wyniosła 45 procent. Wyższymi statystykami zdawalności – w porównaniu do placówki macierzystej – cechuje się też WORD w Puławach. Dane udostępnione przez WORD Lublin wyraźnie wskazują, że zdecydowanie mniej egzaminów oblewanych jest w ruchu miejskim właśnie w małych, w porównaniu do Lublina Puławach.

Prawo jazdy 2017: planowane zmiany

Eksperci jednak ostrzegają przed szkoleniem i egzaminowaniem w małych miastach:

Nie można kogoś uczyć pływać w wodzie po kolana!

Policjanci są pewni, że osoba, która uczyła się i zdawała egzamin w małym mieście, może pogubić się w dużej aglomeracji.

Oficjalne statystyki WORD za 2015 rok

Dane przedstawiają zdawalność WORD. Zdawalność oddziałów terenowych zawiera się już w podanej statystyce zdawalności danego WORD-u.

Zdawalność word

Oficjalne statystyki zdawalności WORD

Testy na prawo jazdy 2017

Czy w 2017 roku czekają nas duże zmiany w testach na prawo jazdy? Pula pytań najprawdopodobniej zostanie znowu powiększona. Już w we wrześniu tego roku do puli pytań egzaminacyjnych zostanie dodanych 441 nowych pytań. Spodziewać się jednak należy, że nowe pytania w testach na prawo jazdy będą pojawiać się stopniowo.

Całą oficjalną bazę pytań można znaleźć na stronach Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Nowe pytania, które pojawią się w testach na prawo jazdy w pierwszej kolejności zostaną opublikowane właśnie tam.

Obecnie cała oficjalna baza pytań egzaminacyjnych jest JAWNA! Każde pytanie jakie możesz spotkać na egzaminie masz w testach na prawo jazdy ZdamyTo. Dzięki statystykom doskonale wiesz czy udało Ci się poznać 100% pytań przed egzaminem państwowym.

 

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com