Skip to main content

Egzamin na prawo jazdy możesz zdawać w wybranym przez siebie WORD. Jeśli chcesz egzamin chcesz zdawać w innym ośrodku egzaminowania, to swoje dokumenty musisz przenieść. Jak to zrobić? Przyszli kierowcy czasem wolą zdawać testy na prawo jazdy w jednym, a praktykę w innym ośrodku egzaminowania. Jak zmienić WORD?

Przyszli kierowcy wolą czasem zdawać testy na prawo jazdy w jednym, a praktykę w innym ośrodku egzaminowania. Czasem jednak zmiana WORD podyktowana jest względami osobistymi.

Czy zmiana WORD coś daje?

Na pewno nie ułatwia zdania testów na prawo jazdy. Te bowiem są takie same w całym kraju, a WORD-y korzystają z tej samej puli egzaminacyjnej, zaś pytania na egzaminie są dobierane losowo.

Czy praktykę zdać jest łatwiej w jednym a trudniej  w innym WORD? Tu zdania są podzielone, faktem jest jednak, że poziom zdawalności w poszczególnych ośrodkach egzaminowania jest bardzo zróżnicowany. Czy to o czymś świadczy? Niekoniecznie Poziom zdawalności egzaminów teoretycznych także jest zróżnicowany. A przecież testy na prawo jazdy są takie same w całym kraju. Czasem zmiana ośrodka egzaminowania podyktowana jest jednak względami osobistymi czy organizacyjnymi.

Jak przenieść dokumenty?

Wystarczy wypełnić stosowny wniosek. Druk wniosku znajdziesz w swoim ośrodku egzaminowania, równie dobrze wniosek możesz napisać doręczenie. Może on wyglądać tak jak ten na stronie WORD Szczecin word.szczecin.pl/druki.

Egzamin w innym WORD

Przeniesienie się do innego ośrodka egzaminowania nie oznacza, że egzaminatorzy będą inaczej oceniać. Generalnie – “wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma”. Pamiętaj jednak, że przeniesienie się do innego ośrodka egzaminowania, to dodatkowe koszty i praca:

  • musisz poznać miasto – po prostu. Ciężko jest pojechać poprawnie w obcym mieście i to w warunkach stresu egzaminacyjnego – a to koszt jazd dodatkowych, które musisz wykupić w nowym mieście,
  • warto pomyśleć o zniwelowaniu błędów, które popełniasz na egzaminach
  • musisz liczyć się z dojazdami

Decyzję o zmianie ośrodka egzaminowania warto dokładnie przemyśleć

Ido, nie zdajo a później płaczo. Dlaczego?

Do pobrania

[wpdm_package id=’3140′]

 

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com