Ośrodek Szkolenia Kierowców ROBEX

Ośrodek Szkolenia Kierowców ROBEX
Nazwa Firmy: Ośrodek Szkolenia Kierowców ROBEX
Krótke Info: Profesjonalne szkolenie kierowców w Krakowie. Kategorie B, A, A2. Wysoka zdawalność. Samochody takie jak na egzaminie. Kursy weekendowe, e-learning. Promocje i płatności w ratach. Zapraszamy!
Długi Opis Firmy:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Robex od prawie 20 lat skutecznie przygotowuje kierowców do egzaminu na prawo jazdy. Oferujemy szkolenia na kategorie B, A, A2.
Nasza szkoła jazdy oferuje kurs podstawowy, kurs ekspresowy, kurs ekspresowy bez teorii oraz jazdy doszkalające. Szkolenia odbywają się na trasach egzaminacyjnych oraz samochodami identycznymi jak na egzaminie, co w połączeniu z dobrym przygotowaniem praktycznym i teoretycznym, daje wysoką skuteczność zdawalności naszych kursantów.
Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Wiemy, jak ciężko w tygodniu o wolny czas, stąd organizujemy również kursy weekendowe. Tempo kursu zawsze zależy od umiejętności kursanta. Organizujemy badania lekarskie, dzięki czemu nasi klienci nie tracą czasu na poszukiwanie lekarza i czekania w kolejkach.
Dla osób niedysponujących czasem, przygotowaliśmy specjalny system e-learningu, który pozwala na skuteczną naukę w domu. Dla uczniów i studentów przygotowujemy stałe, atrakcyjne promocje, a dla pozostałych kursantów mamy korzystną opcję płatności w ratach.

Telefon: 12 634-26-64
Kod pocztowy: 31-120
Adres: Mickiewicza 5, Kraków
  • Ośrodek Szkolenia Kierowców ROBEX

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Ośrodek Szkolenia Kierowców ROBEX