Koronawirus. Zamykane ośrodki ruchu drogowego

 

Zgodnie z naszymi ostrzeżeniami zamykane są kolejne ośrodki ruchu drogowego. Egzaminy na prawo jazdy nie będą odbywać się w:

…chociaż w chwili, gdy czytasz ten artykuł tych ośrodków może być już więcej.

Od 12 marca WORD Lublin wstrzymuje do odwołania wszelkie szkolenia odbywające się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy.

Część ośrodków ruchu drogowego daje możliwość zrezygnowania z egzaminu przed jego rozpoczęciem dla osób o złym stanie zdrowia bez ponoszenia ryzyka finansowego oraz wprowadziło zmiany w funkcjonowaniu ośrodków:

W związku z tym, że sytuacja rozwija się dość dynamicznie warto przed egzaminem zajrzeć na stronę swojego WORD, aby sprawdzić czy egzaminy w ogóle się odbywają.

Dezynfekcja w WORD Kalisz

Na uwagę i pochwałę zasługuje postawa dyrektora WORD Kalisz. Dyrektor tej placówki nie dość, że poinformował o możliwości powołania się na zacytowany wyżej artykuł-wniosek do pobrania ze strony WORD- to jeszcze wdrożył rozsądne działania zapobiegawcze:
• na teranie ośrodka wyznaczono punkty dezynfekcji rąk specjalnym płynem bakteriobójczym;
• przed każdym egzaminem teoretycznym i praktycznym zobligowano służby porządkowe do dezynfekcji urządzeń sterujących pojazdem oraz stanowisk komputerowych.
Wniosek: Pobierz tutaj

Podobne działania podjęto w WORD Opole.

Czytaj też