Skip to main content

“Prawo jazdy z wpisem do CEPIK”, “Legalne prawo jazdy za 500 zł”, “Prawo jazdy za 500+” i inne bzdury kuszą tych, którzy uprawnienia do kierowania chcą zdać bez stresu. Bez stresu może i tak, ale na pewno z dreszczykiem emocji, bo cóż może emocjonować bardziej niż groźba kary 5 lat więzienia?

Wpadka podczas kontroli

Patrol gliwickiej drogówki zatrzymał do kontroli volkswagena prowadzonego przez 32-latkę. Okazało się, że kontrolowana wprawdzie jakieś prawo jazdy ma, jednak dokument nie ma nic wspólnego z posiadaniem uprawnień do kierowania. Jej prawko nie posiadało charakterystycznych cech dokumentu urzędowego.

Później okazało się, że kobieta uprawnień do kierowania nigdy nie miała, ba – nie ukończyła nawet kursu nauki jazdy a podrobiony dokument nabyła na jednym z portali aukcyjnych!

Podrobione prawo jazdy

Za posługiwanie się podrobionym prawem jazdy grozi jej nawet do 5 lat więzienia.

Uważajcie na te ogłoszenia

Trudno oprzeć się reklamie, gdy egzaminacyjny stres odbiera rozum, a Ty za wszelką cenę chcesz zdobyć prawo jazdy, tym bardziej, że:

Każdy wie jak w dzisiejszych czasach trudno jest zdać egzamin na Prawo jazdy. Egzaminatorzy celowo oblewają egzaminy, nawet gdy ktoś jest dobrym kierowcą! Chcą oni tylko zarobić na nieszczęsnych obywatelach, nie interesuje ich nic więcej.
My mówimy temu STOP!!

W internetach działają „zorganizowane grupy ludzi” pomagające w załatwieniu legalnego Prawa jazdy bez konieczności uczęszczania na kursy, bez egzaminów w WORD, bez wydawania kolejnych nakładów finansowych na niezliczone testy i egzaminy. Co ciekawe część tych zorganizowanych grup podobno prowadzi szkoły jazdy dla osób chcących przystąpić do Egzaminu Państwowego, Mało tego, oni współpracują  Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego jako egzaminatorzy. To wszystko daje im możliwość pomocy w zdobyciu uprawnienia do kierowania motocyklami, samochodami osobowymi, cięzarowymi a także pasażerskimi.

Prawo jazdy każdej kategorii, z wpisem do rejestru CEPIK, do odbioru w swoim lokalnym urzędzie lub starostwie! Tylko u nas!

Zdobywając prawo jazdy tą drogą podajesz przestępcą wszystkie swoje dane, łącznie ze wzorem podpisu, samemu stajać się jednocześnie przestępcą.

Proceder handlowania fałszywkami trwa od lat.

Prawo jazdy za 500 zł i to bez egzaminu zupełnie legalnie (??)

PWPW ostrzega

Na stronie Polskiej Wytwórni Papierów wartościowych możesz przeczytać:

Fałszywi pośrednicy, oferujący załatwienia prawa jazdy bez egzaminu, szukają swoich ofiar w internecie. Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych udało się właśnie zablokować jedną ze stron, na której oszuści za pieniądze oferowali tego typu usługi. To wyjątkowo groźny proceder bowiem przestępcy kradną w ten sposób nie tylko pieniądze, ale też wyłudzają pełne dane osobowe ze zdjęciem i wzorem podpisu ofiary.

prawo jazdy za 500. pwpw ostrzega

Paweł Prus, rzecznik prasowy PWPW tłumaczy:

Łatwo sobie wyobrazić jaki użytek z danych osobowych, zdjęcia i wzoru podpisu może dalej zrobić przestępca. Ostrzegamy i prosimy o ostrożność. Nie ma drogi na skróty, która pozwala otrzymać prawo jazdy, każdy kandydat na kierowcę musi przejść kurs i zdać egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. A jeżeli ktoś twierdzi, że jest w stanie załatwić taki dokument za pieniądze to oznacza po prostu, że jest oszustem.

Jedyną drogą uzyskania uprawnień do kierowania jest ukończenie stosownego szkolenia i zdanie egzaminu państwowego – niezależnie od tego jak wiarygodnie wygląda ogłoszenie sprzedaży legalnego prawa jazdy.

Pamiętaj, że korzystając z usług „załatwienia prawa jazdy z wpisem do CEPIK” stajesz się przestępcą.

Super skuteczność i mega zdawalność, a nasi kursanci dostają certyfikowane testy na prawo jazdy, zaś układ z WORD pozwala nam kończyć kursy kiedy tylko chcemy. Te i inne brednie sprzedają swoim kursantom właściciele OSK. Czytaj Nie do końca uczciwe praktyki w naukach jazdy.

 

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com