Kurs na kat. B nawet 2800 zł. Nauki jazdy pomału podnoszą ceny.

 

Szkoły nauki jazdy, które poddają się podstawowym i rozsądnym prawom ekonomii zaczynają podnosić ceny kursów nauki jazdy. Są też ośrodki szkolenia, kierujące się ciemną i jasną stroną mocy, a także astrologią – te podmioty ceny kursów nauki jazdy obniżają. I dobrze. Bo na taki krok decydują się jedynie najgorsze ośrodki, które wkrótce z rynku znikną, jako najsłabsze ogniwo ewolucji szkół nauki jazdy – bo nauki jazdy zaczęły naprawdę stawiać na jakość i atrakcyjność szkolenia. 

Zgodnie z tym co wyczytaliśmy w szklanej kuli przepowiedzieliśmy jeszcze w końcówce 2018 roku ceny kursów nauki jazdy zaczęły rosnąć. Część dobrych ośrodków podwyżki już wprowadziła, inne planują je wprowadzić w najbliższych miesiącach, czy nawet dniach.

Tak właśnie nauki jazdy Was kroją, a Wy się jeszcze cieszycie

Dlaczego część nauk jazdy obniża ceny kursów? Bo nikt nie chce się tam szkolić

2019 rok przyniesie naukom jazdy kilka znaczących podwyżek towarów i usług bezpośrednio związanych z prowadzeniem tego biznesu. Szkoły nauki jazdy pomału zaczynają się do tego stanu rzeczy przygotowywać, więc te najlepsze ceny kursów już podnoszą po to, aby zapewnić ciągłość świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Uwaga na tanie kursy nauki jazdy

Nauka jazdy – ile to dziś kosztuje?

Zajmijmy się rozsądnymi cenami, a nie śmieciowymi kursami za 1200 zł.

Szkolenie w dobrej nauce jazdy kosztuje. Ceny kursów nauki jazdy coraz bardziej zbliżają się do poziomu 2000 zł, czasem znacznie go przekraczając.

Lubelski Auto-Holik ceny kursu jeszcze nie zdążył jeszcze podnieść, ale i tak kurs na kategorii B kosztujący 1800 zł to najwyższa półka cenowa i jakościowa w Lublinie. Co ciekawe w Lublinie od jakiegoś czasu mówi się, o konieczności podniesienia cen kursów nauki jazdy, bo nagle okazało się, że WORD zmienił pojazdy egzaminacyjne, a nauki jazdy na wymianę floty po prostu nie stać. I tu należy się sprostowanie – słowo „nagle” w warunkach lubelskich oznacza kilka lat – tak długo bowiem mówiło się o konieczności wymiany wysłużonych skodzianek.

Odrobinę więcej za taki sam (podobny) kurs nauki jazdy trzeba zapłacić w Tychach. Traffic za zniżkowy kurs dla uczniów/studentów oczekuje 2000 zł. Kurs standardowy to wydatek rzędu 2100 zł. Północ Polski ceni się podobnie. Cyran za kurs na B kasuje 2200 – 2300, a za godzinę jazdy dodatkowej trzeba tam zapłacić 80 zł.

Ciekawie przedstawia się oferta Auto Akademii z Krakowa. Tam w zależności od wybranego pakietu za kurs nauki jazdy kat. trzeba zapłacić od 2300 do… 2800 zł.

W ubiegłym, słusznie minionym roku popytaliśmy tu i tam (choć bardziej tam niż tu) ile za kurs w różnych miastach naszego kraju zapłacili kursanci. Poczytajcie: Ile kosztuje kurs nauki jazdy? Sprawdziliśmy to

Ile zarabiają egzaminatorzy WORD?

Czytaj też