Lipski podstawi do WORD własny pojazd egzaminacyjny

“Tym jeździsz-tym zdajesz” już od dawna mruczał pod nosem Cezary Lipski, a że akurat przejeżdżał obok salonu Volkswagena to wpadł na pewien pomysł, który jakoś szczególnie szybko mu się skrystalizował.

Nauka jazdy Lipski w Puławach to kolejny po Auto-Holiku operujący na obszarze działania WORD Lublin ośrodek szkolenia, który zdecydował się na udostępnianie własnych pojazdów egzaminacyjnych.

Nowy pojazd egzaminacyjny w Puławach

VW UP / Skoda Citygo testowane na kursantach

To małe zwinne autka szczególnie upodobali sobie kursanci. Ich zalety już dawno dostrzegli kursanci Auto Akademii z Krakowa, Turbo Jazdy Tadeusz z Gdyni oraz Auto-Holika z Lublina.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/taki-byc-instruktor-nauki-jazdy/

Mały samochód, duża zdawalność

Dobór odpowiedniego pojazdu egzaminacyjnego ma ogromne znaczenie. Zdawalność egzaminu na prawo jazdy zdecydowanie rośnie jeśli odbywa się on z wykorzystaniem pojazdu na ktorym realizowane było szkolenie. A co, jeśli pojazd szkoleniowy jest jednym z najmniejszych dopuszczalnych do egzaminowania? No właśnie. Wybór Lipskiego padł na VW UP. To najmniejszy z możliwych samochodów szkoleniowo – egzaminacyjnych. Ma on zaledwie 3,54 m długości, co plasuje go w czołówce najkrótszych, dopuszczonych do egzaminowania pojazdów nauki jazdy w zakresie kategorii B prawa jazdy.

Ale kto powiedział, że nie możesz kupić np Fiata Pandy.

Tylko UP w stosunku do Pandy ma jedną niepodważalną zaletę – wygląda jak szczeniak merdający ogonem i dlatego Czarek zakochał się w nim od pierwszego wejrzenia. A to zaraźliwe.

 

One Comment on “Lipski podstawi do WORD własny pojazd egzaminacyjny”

Co o tym sądzisz?