Lublin: Którą szkołę najlepiej wybrać? Statystyki zdawalności 2020

Prawo jazdy w obecnych czasach to nie tylko przyjemność, ale w wielu kwestiach konieczność i bardzo ułatwia życie. Niektórzy z Was dziś, po kilku latach, wracają do pomysłu, by dokończyć swoj kurs rozpoczęty dawno temu. Inni osiągneli wymagany wiek, aby do takiego kursu przystąpić. A część uznała, że to jest właśnie to co chcieli by teraz osiągnąć. Niezależnie od powodów dla których chcecie mieć prawo jazdy, najczęściej pada jedno pytanie:

Jaką szkołę nauki jazdy wybrać? 

Przy wyborze szkoły najczęściej bierzemy pod uwagę takie aspekty jak:

-ZDAWALNOŚĆ

-CENA

-ODLEGŁOŚĆ OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA, SZKOŁY, PRACY …

-OPINIA ZNAJOMYCH

Ostatnie 3 pozycje spokojnie możemy sprawdzić każdego dnia, jednak pierwsza pozycja publikowana jest tylko dwa razy w roku. Word Lublin właśnie opublikował zdawalność Ośrodka z podziałem na kategorie, Oddziały Terenowe w Kraśniku i Puławach oraz Ośrodki Szkolenia Kierowców.

Lublin: Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców

Statystyka zdawalności Ośrodków Szkolenia Kierowców z Lublina :

1. OSK Władcy Dróg – 56,12%

2. OSK Rally – 55,57%

3. OSK Lubelska Jazda – 52,94%

Do zestawienia brane były ośrodki z których odbyło się minimum 100 egzaminów.

Word Lublin: egzamin teoretyczny

Lubelscy kandydaci na kierowców bardzo dobrze sobie radzą również z egzaminem teoretycznym gdzie na 14130 egzaminów 67,6% to wynik pozytywny. Przy kat. B to 65,6%

Od stycznia na egzaminach obowiązują również nowe pytania.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/nowe-pytania-na-egzaminach-teoretycznych-juz-od-przyszlego-tygodnia/

Część z nich jest dość trudnych, dlatego warto podczas nauki korzystać z profesjonalnych testów jakie oferuje np Zdamy.to.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/niektore-nowe-pytania-w-testach-na-prawo-jazdy-czyli-takie-kwiatki-testy-na-prawo-jazdy-2021/

Pamietajmy jednak, że niezależnie od tego za którym razem zdamy egzamin warto wybrać szkołę, która nie tylko przygotuje nas do egzaminu, ale również do tego aby być odpowiedzialnym kierowcą. Powodzenia na egzaminach.

Co o tym sądzisz?