Młodzi kierowcy będą mieć szkolenie w ODTJ. Za darmo i bez CEPIK-u

Ministerialne plany wdrożenia nowych przepisów dotyczących młodych kierowców nie wypaliły znowu, jednak to nie oznacza, że młodzi kierowcy nie będą szkolić się z techniki jazdy. Będą i to za darmo.

Niektórzy przestali czekać na zmiany prawa i szkolenia z techniki jazdy rozpoczęli na własną rękę. Lipski uruchomił rozszerzone kursy nauki jazdy w ramach których przyszli kierowcy odbywają szkolenia w ODTJ Lublin, a także dodatkowe warsztaty w OSK. Czytaj więcej: Lipski nie czeka na zmiany przepisów – sam organizuje szkolenia w ODTJ. Podobne kursy rozpoczął też lubelski Auto-Holik. Teraz sam WORD Lublin funduje szkolenie w lubelskim ODTJ.

Bezpieczny Młody Kierowca

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie, Krzysztof Babicz powiedział “Szkole Jazdy”:

Nie chcemy czekać na zmiany w prawie i oglądać się na innych, pomyśleliśmy, że sami włączymy się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród świeżo upieczonych kierowców w ramach akcji „Bezpieczny Młody Kierowca”.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/zapisy-na-kurs-w-odtj-nauki-jazdy-moga-potrzebowac-instruktorow-techniki-jazdy/

Darmowe szkolenie w ODTJ

Plan jest prosty. WORD Lublin chce dać możliwość odbycia darmowego szkolenia w ODTJ wszystkim tym, którzy zdadzą egzamin na prawo jazdy. Jak załapać się na darmowe szkolenie? Wystarczy w WORD Lublin zdać egzamin na prawo jazdy po 1 lipca 2018. Ilość miejsc na darmowym szkoleniu jest ograniczona do 750.

WORD Lublin chce, aby szkolenie odbyło się z wykorzystaniem samochodów, którymi młodzi kierowcy poruszają się na co dzień. Będzie też możliwość skorzystania z aut należących do floty ODTJ Lublin.

Co o tym sądzisz?