Motocyklem po Hiszpanii – zapisy na wyprawę Moto del Sol

 

Zanim polski sezon motocyklowy rozkręci się na dobre, zapraszamy na wyprawę do Hiszpanii. Nie, nie spadłem z motocykla – ten wynajmujesz w Hiszpanii, a cena wynajmu wliczona jest w cenę wyprawy.

Projekt Moto del Sol to tygodniowy pobyt w sercu Andaluzji

To aktywny moto-wypoczynek w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych pod względem ukształtowania terenu krainy Hiszpanii. Andaluzja słynie z Costa del Sol i 150 km nadmorskich plaż oraz ze zboczy najwyższych gór kontynentalnej Hiszpanii –Sierra Nevada. Dodatkowym atutem, który nam oferuje jest 300 dni słońca w roku! To idealne miejsca dla motocyklistów, szukających przygody, wyjątkowych tras oraz niesamowitych doznań z jazdy.  Poczuj prawdziwie hiszpański klimat i zobacz niesamowite miejsca z siedzenia motocykla podczas wypraw pod opieką profesjonalnych przewodników i trenerów. Organizator oferuje setki kilometrów górskich i nadmorskich tras.

Inicjatorami projektu są pasjonaci motocykli z wieloletnim doświadczeniem

Ludzie o nietuzinkowych osobowościach, którzy swoją wiedzą i miłością do motocykli postanowili podzielić się z innymi amatorami dwóch kółek. Liczne zakręty, serpentyny i punkty widokowe zadowolą najbardziej wymagających fanów turystyki motocyklowej. W programie wypadu różne alternatywy popularnych tras, dostosowane do indywidualnych preferencji Gości.

Na trasach przejazdu białe miasteczka Andaluzji takie jak Grazalema, Setenil de las Bodegas, Genalguacil a także Gibraltar. Setki kilometrów górskich tras to zapierające dech w piersi widoki oraz niesamowite doświadczenia.

Wycieczki odbywają się na nowych motocyklach topowych marek BMW, Honda, Yamaha. Każdy będzie mógł wybrać maszynę, która najbardziej spełni twoje oczekiwania i indywidualne:

Projekt Moto del Sol stawia na kameralną atmosferę. Maksymalna liczba uczestników turnusu to 8-10 osób. Przy tak niewielkiej liczbie uczestników będziemy można poświęcić każdemu odpowiednią ilość czasu i że jest to najbardziej bezpieczna i efektywna forma prowadzenia wycieczek i szkolenia.

Nie ma znaczenia tempo jakim jeździsz. Trasy dostosowane są do preferencji i umiejętności uczestników wyjazdu.

Ile to kosztuje?

Tydzień już wyjazdu to 3 499 zł

Co zawiera pakiet?

  • wybrany motocykl z możliwością zamontowania kufra centralnego i uchwytu do telefonu
  • 7 noclegów w domu z ogrodem i basenem 10 km od Marbelli
  • transfer z i na lotnisko w Maladze
  • domowe śniadania
  • opiekę przewodnika-instruktora na trasie
  • foto-relację z wyjazdu wykonaną przez profesjonalnego fotografa
  • ubezpieczenie

Na HASŁO: Auto-Holik 15% zniżki

Dodatkowym atutem wyjazdu jest możliwość doskonalenia swojej techniki jazdy.

Więcej informacji o szkoleniach znajdziesz na stronie: motodelsol.eu/wyjazdy/szkolenia-torowe/

Zajrzyj na motodelsol.eu, napisz: kontakt@motodelsol.eu, zadzwoń: +48 459 566 599.

Foto: Auto-Holik, Moto Del Sol

Czytaj też