My tu gadu gadu o koronawirusie, a ZdamyTo uruchomiło nową wersję serwisu

Serwis z najpopularniejszymi testami na prawo jazdy funkcjonuje w nowej odsłonie. Co ciekawe, zmiany nie dotyczą samego serwisu. Zdamyto odpaliło… kanał YouTube z najtrudniejszymi pytaniami z testów na prawo jazdy.

Testy na prawo jazdy po nowemu

Testy na prawo jazdy – bo pewnie to interesuje Was najbardziej – uległy gruntownej przebudowie. 

W trybie testu nadal wprawdzie mamy do czynienia z interfejsem graficznym maksymalnie zbliżonym do tego, jakie występuje na egzaminie państwowym, ale tryb nauki działami zmienił się bardzo poważnie.

Z bazą egzaminacyjną możemy zapoznać się na trzy sposoby:

  • przeglądanie pytań,
  • naukę działami,
  • test

Teraz każde pytanie występujące w bazie egzaminacyjnej ma swoją oddzielną stronę, która daje możliwości jego czytelnej prezentacji wraz z objaśnieniem oczywiście. 

Tradycyjnie objaśnienia do pytań w testach na prawo jazdy napisane są językiem prostym i przystępnym. Nie znajdziecie tu więc trudnych i skomplikowanych regułek z kodeksu drogowego, których nie rozumieją nawet niektórzy kierowcy.

Testy na prawo jazdy ZdamyTo zgodne są oczywiście z bazą egzaminacyjną stosowaną na egzaminach państwowych.

E-kurs

Zmieniła się prezentacja e-kursu, teraz jest on bardziej przejrzysty, a nawigacja po nim bardziej czytelna. Co ważne – trudniejsze zagadnienia z poszczególnych lekcji możemy sobie zapamiętać, aby przerobić je sobie później.

E-podręczniki

To zupełna nowość w ZdamyTo. Poprzednio mieliśmy możliwość otrzymania papierowego podręcznika, w zależności od wyboru planu taryfowego. Teraz jednak dodatkowo możemy pobrać sobie ebooka dotyczącego każdej kategorii uprawnień. 

W ślad za nowymi ebookami w ZdamyTo pojawiły się nowe książki papierowe-także na wszystkie uprawnienia prawa jazdy. 

Nowe ZdamyTo

Zmiana, która w pierwszej kolejności rzuca się w oczy czyli strona główna zdamyto. Teraz z jej poziomu mamy wygodniejszy dostęp do poszczególnych funkcjonalności serwisu. Sama strona jest bardziej przejrzysta, czytelna i lekka.

Testy na prawo jazdy nadal możemy rozwiązywać za pomocą strony zaprojektowanej pod kątem urządzeń mobilnych (jej adresu znać nie musisz – na komórkach odpala się po wpisaniu adresu zdamyto.com). Z poziomu strony głównej możesz teraz łatwo przeskoczyć między innymi do:

Porównywarka kursów

Wygląda to tak:

Ilość kryteriów wyszukiwania jest imponująca.

Najtrudniejsze pytania z testów – nowy kanał na YouTube

ZdamyTo odświeżyło swój kanał na YouTube ZdamyTo TV. Teraz publikowane są tam filmy omawiające najtrudniejsze pytania z testów na prawo jazdy.

Na egzamin zawsze jest pogoda

Wizytówka WORD pokazuje teraz pogodę na najbliższe trzy dni. Na egzamin życzymy Wam oczywiście najlepszej pogody 🙂


Co o tym sądzisz?