Skip to main content

Tak szkolą się instruktorzy. A właściwie tak powinni się szkolić. Niemal zupełnie przypadkiem i na pewno spontanicznie zawiązało się właśnie największe w Polsce centrum szkoleniowe dla instruktorów nauki jazdy. Instruktorzy udowodnili, że zrobienie profesjonalnych warsztatów instruktorskich jest możliwe, a same warsztaty wcale nie muszą być obowiązkowe aby się odbyły.

…no ale TE warsztaty oczywiście obowiązkowe były, a ich celem nie było uzyskanie jedynie zaświadczenia.

Centrum szkoleniowe w Krośnie

Powstało z inicjatywy grupy instruktorów. Chłopaki (i dziewczęta 😉 ) udowodnili, że zrobienie profesjonalnych warsztatów dla instruktorów jest możliwe, a warsztaty instruktorskie nie muszą być obowiązkiem, a okazją do zrealizowania potrzeb w zakresie podniesienia kwalifikacji.

Szkolenie odbyło się w dniach 1-3 grudnia w Krośnie.  W programie szkoleniowym oprócz obowiązkowych zajęć wynikających z rozporządzenia dodatkowo znalazły się zajęcia praktyczne na ODTJ Krosno, poprowadzone przez najlepszą w Polsce – Safe Driving Academy- TAJ z Torunia. Zajęcia teoretyczne, które odbywały się równolegle na trzech salach wykładowych poprowadziło łącznie 12 trenerów.

Wykłady prowadzili specjaliści z prawa, psychologii, metodyki, taktyki, techniki, ratownictwa medycznego, i social media, oraz nowoczesnego zarządzania OSK.

Instruktorzy mogli przez chwilę poczuć się kandydatami na kierowców rozwiązując… test na prawo jazdy. Ale nie taki zwykły, bo składający się z najtrudniejszych pytań. Swoje trzy grosze dorzuciło bowiem zdamyto.com udostępniając pytania testowe, na które padało najwięcej niepoprawnych odpowiedzi w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Łatwo podobno nie było 😉

W Krośnie szkolili się instruktorzy  z  Torunia, Piły, Gorzowa Wlkp., Puław, Lublina, Łańcuta, Rzeszowa, Sędziszowa Młp.

Oczywiście ktoś może zadać naiwne pytanie “po co to wszystko”, ale z racji tego, że jest naiwne – nie odpowiemy na nie.

Cieszy ogromnie fakt, że branża szkoleniowa dostrzega potrzebę doskonalenia i rozwijania się. Oczywiście ani jedno ani drugie nie może być nieosiągnięte w szkołach, których jedynym wyróżnikiem jest absurdalnie niska cena kursu.

W Krośnie szkoliła się kadra Osk Impuls Krosno,  i NOVA , Do Celu Sedziszow Młp., Auto-Holik Lublin, Cezary Lipski Puławy , DB Damian Badura.

Akademia Auto Świat: Rewitalizacja?

[poll id=”17″]

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com