Najwyższa zdawalność. Jaka, kurde najwyższa zdawalność?

Zbliża się koniec roku, więc to czas publikacji rankingów zdawalności, wyborów najpiękniejszych pań w biurach OSK, najprzystojniejszych instruktorów innych naj… Niestety część szkół nauki jazdy same z siebie wydają się być najlepsze. Pół biedy, jeśli gdzieś tam w rankingach pojawiają się, gorzej, jeśli nie ma ich tam wcale.

Najwyższa zdawalność? Co oni tam łykają?

Ja wiem. O klienta trzeba zawalczyć. Najlepiej najłatwiejszymi metodami, takimi co to najszybciej chwytają. Sęk w tym że:

ta nauka jazdy nie ma najwyższej zdawalności

spróbowaliśmy nawet wygooglować rankingi zdawalności dla WORD-u Zamość, jednak tej szkoły na szczycie zostawień po prostu nie ma, nawet w archiwalnych rankingach 2013-2016.

qquatro zamość

Zanim zapiszesz się na kurs

Przed zapisaniem się na kurs nauki jazdy:

  • sprawdzić prawdziwe statystyki zdawalności opublikowane przez ośrodek ruchu drogowego,
  • poziom statystyk zdawalności nie zawsze odzwierciedla poziom nauczania w danej nauce jazdy,
  • weź pod uwagę, że opinie w porównywarkach / serwisach z opiniami bywają moderowane – to oznacza, że właściciele szkół nauki jazdy mogą zwyczajnie nie dopuścić do opublikowania negatywnych opinii,
  • popytaj znajomych. Poczta pantoflowa to najlepszy do tej pory sposób na zdobycie rzetelnej opinii na temat nauki jazdy,
  • nie ufaj reklamom, opisom zawartym na stronach internetowych. Informacje zawarte na stronach często są nieaktualne, niepełne lub po prostu nieprawdziwe.

http://wordzamosc.ministerstwonaukijazdy.pl/medal-kartofla-czyli-oznaczaja-statystyki-zdawalnosci-publikowane-word/

3 Comments on “Najwyższa zdawalność. Jaka, kurde najwyższa zdawalność?”

  1. To jest dość ciekawe. Bo ja mieszkam od Zamościa baaardzo daleko, ale ten WORD słyszałem akurat zdawalność ma słabą. Raczej polecam jechać gdzie indziej.

  2. Zamość to takie miasto w którym ze 3 szkoły ma “najwyższą” zdawalność 😀 Takie Janusze biznesu 😀 A głupi kursant czyta i idzie do takiej szkoły…

Co o tym sądzisz?