Najwyższa zdawalność. Jaka, kurde najwyższa zdawalność?

 

Zbliża się koniec roku, więc to czas publikacji rankingów zdawalności, wyborów najpiękniejszych pań w biurach OSK, najprzystojniejszych instruktorów innych naj… Niestety część szkół nauki jazdy same z siebie wydają się być najlepsze. Pół biedy, jeśli gdzieś tam w rankingach pojawiają się, gorzej, jeśli nie ma ich tam wcale.

Najwyższa zdawalność? Co oni tam łykają?

Ja wiem. O klienta trzeba zawalczyć. Najlepiej najłatwiejszymi metodami, takimi co to najszybciej chwytają. Sęk w tym że:

ta nauka jazdy nie ma najwyższej zdawalności

spróbowaliśmy nawet wygooglować rankingi zdawalności dla WORD-u Zamość, jednak tej szkoły na szczycie zostawień po prostu nie ma, nawet w archiwalnych rankingach 2013-2016.

qquatro zamość

Zanim zapiszesz się na kurs

Przed zapisaniem się na kurs nauki jazdy:

  • sprawdzić prawdziwe statystyki zdawalności opublikowane przez ośrodek ruchu drogowego,
  • poziom statystyk zdawalności nie zawsze odzwierciedla poziom nauczania w danej nauce jazdy,
  • weź pod uwagę, że opinie w porównywarkach / serwisach z opiniami bywają moderowane – to oznacza, że właściciele szkół nauki jazdy mogą zwyczajnie nie dopuścić do opublikowania negatywnych opinii,
  • popytaj znajomych. Poczta pantoflowa to najlepszy do tej pory sposób na zdobycie rzetelnej opinii na temat nauki jazdy,
  • nie ufaj reklamom, opisom zawartym na stronach internetowych. Informacje zawarte na stronach często są nieaktualne, niepełne lub po prostu nieprawdziwe.

http://wordzamosc.ministerstwonaukijazdy.pl/medal-kartofla-czyli-oznaczaja-statystyki-zdawalnosci-publikowane-word/

Czytaj też