Napad na egzaminatora WORD

 

Facet o szyi wielkości tortu urodzinowego wtargnął samochodem na plac WORD-u, a następnie rzucił się na egzaminatora i zaczął go dusić. 

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w WORD Łódź. Kursant chciał zdawać egzamin na prawo jazdy w tamtejszym ośrodku ruchu drogowego, jednak pracownik BOK odmówił zapisania go na egzamin, bowiem jego dokumenty pozostały w WORD Sieradz.

Dalsza akcja rozegrała się już na placu manewrowym WORD-u. Rozczarowany niepowodzeniem kursant (a właściwie jego oddany kolega) postanowił ukarać egzaminatora z przytupem wdzierając się na plac manewrowy ośrodka (samochodem oczywiście). Na nic zdały się próby zatrzymania go.

Radosław Banaszkiewicz – egzaminator WORD Łódź relacjonuje Dziennikowi Łódzkiemu:

Z samochodu wyszedł potężny facet i rzucił się na egzaminatora. Chwycił go za gardło i zaczął dusić. Z relacji kolegów wiem, że wyglądało to bardzo drastycznie. Napastnikiem był ktoś bliski tego kursanta, który nie mógł zdawać u nas egzaminu, ponieważ ten kursant był w tym samochodzie. Niestety jest tak, że nasz plac jest chyba jedynym w kraju, na który ot tak każdy sobie może wjechać. Nasz kolega jakoś zdołał się wyswobodzić, potem złożył doniesienie na policji. Słyszymy w pracy różne groźby karalne, ale nikt jeszcze na żadnego nas się nie rzucił próbując udusić.

Policja prowadzi postępowanie pod kątem naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego.

Oblał egzamin-zdemolował pojazd egzaminacyjny. Film z WORD

Jak zmienić WORD?

Przypominamy, że przesłanie dokumentów do innego ośrodka egzaminowania wymaga złożenia odpowiedniego wniosku w WORD z którego chcesz “wyprowadzić się”. Czytaj: “Jak przenieść dokumenty do innego WORD?

Czytaj też