Nasi „muzyczni” posłowie całkiem nieźle radzą sobie z kodeksem drogowym

 

Kukiz i Liroy to duet, który trudno trudno sobie wyobrazić w równym stopniu co duet Norah Jones i Billie Joe Armstrong. A jednak – ci pierwsi aktywnie działają na obszarze prawa drogowego, a drudzy… zamierzają wydać wspólną płytę, która będzie biegunowo odmienna od twórczości Green Day.

Scyzoryk tworzy prawo drogowe

Zmian zaproponowanych przez Posła Liroya jest całkiem sporo. To właśnie on dążył do zmian w dowodzie rejestracyjnym i walczył o nowe wzory tablic rejestracyjnych.

Zdziwi Was na pewno informacja, że to właśnie Liroy zaproponował zmiany w przepisach, dzięki którym nie musimy już wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i dokumentu potwierdzającego zawarcie obowiązkowego ubezpieczenia OC, które zgodnie z zapowiedziami weszły w życie 1 października tego roku.

Niektóre ze zmian w prawie drogowym zaproponowane przez posła Liroya Marca.

Piersi a prawo drogowe

Były lider zespołu Piersi poszedł inną drogą. Jedna z jago propozycji znalazła swój szczęśliwy finał. Proponowane przepisy rozszerzające uprawnienia do kierowania w zakresie kategorii B prawa jazdy już wkrótce mają wejść w życie.

Wiadomo – motocyklom i trójkołowcom jest po drodze do rock n roll-a.

Posłowie Kukiz15 zainteresowali się egzaminami w WORD

Koledzy Pawła Kukiza stanęli po stronie kursantów. Jednym ze sposobów „uzdrowienia” egzaminów na prawo jazdy było umożliwienie oglądania filmu ze swojego egzaminu każdemu – to znaczy każdy z egzaminowanych miałby mieć możliwość obejrzenia i przeanalizowania a nawet zabrania do domu materiału z własnego egzaminu na prawo jazdy.

Lipnicki na prezydenta! 😉

Czytaj też