Skip to main content

To nie do końca tak, że nauki jazdy tylko zamykają się. Dzieje się tak najczęściej w przypadku słabych ośrodków, które nie zdołają wytrzymać ciśnienia panującego na rynki nie potrafiąc przystosować się do obecnych jego realiów. Nie czarujmy się – era tablic kredowych, nudnych filmików puszczanych na wykładach, czy nawet płytek z testami przechodzi do przeszłości wraz z niereformowalnymi szkołami jazdy. Wygląda na to, że jesteśmy dziś świadkami zmiany pokoleniowej na stanowiskach właścicieli szkół nauki jazdy.

Kurs nauki jazdy jest produktem

To żadne odkrycie, ale część szkół nauki jazdy nie jest w stanie tego dostrzec. Kurs nauki jazdy to taki sam produkt co kredyt, szafka w Ikea czy prezerwatywa, a jeśli mówimy o produkcie to ważne kto go wytworzył i w tym kontekście nie kupilibyście tego ostatniego wyprodukowanego dajmy na to w Chinach. I tu płynnie przechodzimy do jakości.

No dobra, Chiny to najszybciej rozwijająca się gospodarka na świecie, chociaż towary z napisem „made in china” raczej nie są synonimem luksusu i jakości, zupełnie jak niedzielne szkółki nauki jazdy, czy właściciele OSK szkolący na zasadzie „bo tak”, „bo zawsze tak było”. Taki beton branżowy wcześniej czy później zwietrzeje zamieniając się w gruz.

Zła informacja: Popularna nauka jazdy ogłasza zamknięcie

Nowa nauka jazdy w Krośnie

Powstają nowe WORD-y, więc czemu miałyby nie powstawać nowe nauki jazdy. W przypadku nowych OSK, w kontekście zmiany pokoleniowej zauważamy interesujący trend-powstające nauki jazdy to nie tylko pomysł na biznes, ale i misja, czy sposób na realizacje pasji. Nowa nauka jazdy Neocar wchodzi właśnie na rynek szkoleniowy z nowymi pomysłami  i świeżą energią. Czy ma szansę? Oczywiście, że ma. Wielokrotnie udowadnialiśmy bowiem, że nawet dziś, na wysyconym rynku szkoleniowym dobre nauki jazdy mają się coraz lepiej, a kursanci zaczęli zauważać, że cena kursu i to czy nauka jazdy ma samochody w identycznym kolorze co WORD nie jest najważniejsze – bo liczy się jakość szkolenia.

Zapisy do nowej nauki jazdy Neocar w Krośnie już trwają.

 

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com