Nowi dyrektorzy WORD: Łomża, Białystok i Suwałki – powołani

 

Dziś, tj 7 stycznia 2019 roku powołano nowych dyrektorów WORD (w miejsce odwołanych 31 stycznia ub. r.). Najlepiej wypadła Łomża, gdzie dowodzić teraz będzie twórca tego ośrodka a zarazem egzaminator czyli facet związany z fachem od lat.

WORD-em Białystok dowodzić będzie, jak podaje wspolczesna.pl mgr wychowania fizycznego – absolwent Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu; absolwent studium podyplomowego organizacji i zarządzania oświatą; obecnie student MBA na WSE w Białymstoku.

Na mostku kapitańskim WORD Suwałki stanie dotychczasowy osoba związana British-American Tobacco w Augustowie (Pall Malle, Lucky Strike i inne).

Decyzja o powołaniu nowych dyrektorów WORD w Łomży, Białymstoku i Suwałkach została podjęta przez zarząd województwa podlaskiego na posiedzeniu w dniu 4 stycznia 2019.

Poprzednie szefostwo ośrodków zostało odwołane podczas ostatniego posiedzenia 31 grudnia 2018 r. Jednym z powodów zmian na stanowiskach dyrektorskich była min niezadowalająca dynamika rozwoju ośrodków, zwłaszcza w zakresie dotychczasowych i planowanych inwestycji a także spadkiem przychodów we wszystkich trzech placówkach czym nie zgadza się były już dyrektor WORD Łomża.

Czytaj też