Skip to main content

Nowy pojazd egzaminacyjny pojawił się dziś w WORD Lublin.

Nie, nie… WORD Lublin nie rozstrzygnął przetargu na dostawę nowych samochodów. Może to i lepiej, nawet mimo to, że Skody w niektórych naukach jazdy nawijają już czwarte 100 tysięcy kilometrów. Kto wie, może taka Skoda jest lepsza od nowej KIA RIO, której zakup graniczy z cudem..?

Nowy pojazd egzaminacyjny dla swoich kursantów udostępnia nauka jazdy Auto-Holik. Przypomnijmy, Auto-Holik jako pierwszy i jedyny OSK w Lublinie oferuje możliwość nauki jazdy i zdawania egzaminu na prawo jazdy z wykorzystaniem tego samego pojazdu. Wybór Auto-Holika padł na Skodę Citigo.


Gratulacje dla Mateusza 🙂

Mniej stresu – większa szansa na sukces

Teoretycznie przyszły kierowca powinien umieć jechać każdym samochodem. I umie. Z tym, że adaptacja do nowego pojazdu w nowych warunkach może chwilę potrwać- długą i stresującą chwilę.

Teoria? Bezstresowo

Egzamin teoretyczny to też stres. Auto-Holik zdecydował się więc wykorzystywanie systemu zdamyto.com w szkoleniu przyszłych kierowców, którego interfejs egzaminacyjny maksymalnie zbliżony do tego jaki występuje na egzaminie państwowym. Pełna baza pytań oraz zaawansowany system statystyk wspomagających naukę testów na prawo jazdy i e-learning czynią, że przygotowywanie się do egzaminu teoretycznego jest po prostu łatwiejsze i wydajniejsze. Testy na prawo jazdy zdamyto dostępne są na wszystkie urządzenia: komputer/tablet/telefon.

15 listopada pierwszy egzamin zaliczy VW UP udostępniony przez naukę jazdy Lipski w Puławach.

Lipski podstawi do WORD własny pojazd egzaminacyjny


Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com