Od dziś nowe pytania na egzaminach teoretycznych. Gdzie zdobyć aktualną bazę z nowymi pytaniami?

 

Od dziś na egzaminach teoretycznych na prawo jazdy obowiązuje nowa baza egzaminacyjna. Gdzie szukać dostępu do nowych pytań?

Aktualizacja bazy egzaminacyjnej ma związek ze zmianą w przepisach prawa drogowego, jaka weszła w życie właśnie dziś. Szerzej o nowych przepisach pisaliśmy w tekście Egzamin na prawo jazdy. Na co uważać po 1 czerwca 2021?

Nowe pytania w testach na prawo jazdy.

Nowe pytania na egzaminach teoretycznych pojawiły się już dziś rano. Ten, kto wcześniej zapoznał się z nowymi pytaniami, na teorii dziś problemu mieć nie powinien.

Jak zdobyć aktualną bazę pytań egzaminacyjnych?

Na zdamyto.com.

Nowe pytania przygotowujące do teorii pojawiły się tam już wczoraj 31 maja, późnym popołudniem.

Jak znaleźć nowe pytania?

Nowe pytania przygotowujące do egzaminu teoretycznego są w testach na prawo jazdy Zdamyto w dziale 16. pytań podstawowych oraz w dziale 1 pytań specjalistycznych. Przycisk Najnowsze umożliwia wybranie pytań właśnie najnowszych.

Lekcje online z instruktorem

W pakiecie platynowym zdamyto.com można uczestniczyć na lekcjach online z instruktorem. Na webinariach omawiane są najtrudniejsze pytania z testów na prawo jazdy, a także “pułapki egzaminacyjne” na praktyce. Dziś odbędzie się lekcja o nowych pytaniach w testach na prawo jazdy.

Lekcje online na Zdamyto, to jedyne takie zajęcia na których można, a wręcz trzeba zadawać pytania prowadzącemu.

 

Czytaj też