Skip to main content

Już w 2018 roku każdy młody kierowca będzie musiał przejść dwa dodatkowe szkolenia: teoretyczne w ośrodku egzaminowania i praktyczne w ośrodku doskonalenia techniki jazdy. O ile z dostępnością do WORD problemów być nie powinno, to ilość ODTJ-ów pozostawia wiele do życzenia. Gdzie będzie można odbyć szkolenie praktyczne?

Prawo jazdy 2018: młodzi kierowcy pod nadzorem

O ograniczeniach dla młodych kierowców pisaliśmy już wcześniej. Oczywiście to nie wszystko co będzie ich czekało w 2018 roku, bowiem do do wspomnianych ograniczeń dojdzie obowiązek odbycia dodatkowego szkolenia – w WORD i ODTJ. Problemem będzie nie tylko sam koszt szkolenia co… miejsce jego odbycia. Wiele regionów Polski pozbawionych jest bowiem ośrodków doskonalenia techniki jazdy.

Mapa ODTJ

Tam będzie można zaliczyć szkolenie praktyczne. Poniżej mapa ośrodków doskonalenia techniki jazdy.

[huge_it_maps id=”2″]

Patrząc na powyższą mapę można stwierdzić, że już wkrótce w Polsce zakwitnie turystyka ODTJ-owa, a w urlop z ODTJ-em zacznie pomału wypierać popularne do niedawna “wczasy pod gruszą”.

Adresy ODTJ

Nowe przepisy zaczną obowiązywać dopiero w czerwcu 2018 (czwartego, a nie pierwszego czerwca bo i takie informacje pojawiają się w sieci), warto tematem zainteresować się już teraz.

Sprawdź adresy ODTJ w Polsce.

Egzamin na prawo jazdy 2018

Wspomniane zmiany przepisów nie będą dotyczyły przyszłych a młodych kierowców. Planowane zmiany nie zmieniają zasad egzaminów na prawo jazdy.

Prawo jazdy 2018


One Comment

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com