Prawo jazdy bez egzaminu. Z Ukrainy-za ile?

 

Prawo jazdy możesz zdobyć bez żadnego egzaminu  – na Ukrainie – bez kursu, testów na prawo jazdy i oczywiście bez egzaminu. Nie trzeba nawet wyjeżdżać za granicę. Ile to kosztuje?

Ile kosztuje prawo jazdy z Ukrainy?

prawo jazdy z ukrainyW naszym przedsiębiorczym kraju działa kilka film oferujących usługę zdobycia / odzyskania prawa jazdy za Bugiem. Koszt? To zależy od pakietu.

Prawo Jazdy rozmawiało z przedstawicielką jednej z takich firm:

Pierwszy pakiet jest to pakiet za 1000 euro, a dokument jest z 2014 roku. On jest krymski, 100 proc. legalny. Drugi pakiet to dokument za 3000 euro z 2018 roku plus potwierdzenie zakończenia szkoły jazdy.

Dzięki takiej usłudze prawo jazdy podobno można uzyskać w ciągu kilkunastu dni i to bez wyjeżdżania na Ukrainę. Pieniądze załatwią wszystko.

prawo jazdy ukraina
“Skontaktuj się z nami a my ci prawo jazdy na Ukrainie”. Jedno z ogłoszeń firm oferujących zdobycie prawa jazdy na Ukrainie.

Nielegalnie

Poruszanie się z wykorzystaniem tak zdobytego prawa jazdy jest nielegalne. Jeśli sąd odbierze uprawnienia do kierowania to nie możesz wyjechać na drogę z wykorzystaniem żadnego dokumentu. Taki numer jest po prostu przestępstwem mogącym  kosztować może 5-letnim więzieniem.

nadkom. Radosław Kobryś z Komendy Głównej Policji ostrzega:

W przypadku podejrzenia, że dokument może być nielegalny, kontrola jest bardziej wnikliwa

Czytaj też