Rekordowa zdawalność nauki jazdy w Zamościu, czyli jak oni tam uczą?

 

Niemożliwe stało się możliwe. Nauka Jazdy Turbo z Zamościa osiągnęła rekordową zdawalność: Prawie 70 procent kursantów zdaje egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. B za pierwszym razem.

Nauka Jazdy Turbo to wyjątkowy ośrodek szkolenia, któremu przyglądamy się uważniej. Podczas gdy inni pukali się w głowę słysząc o pomyśle otwarcia nowej nauki jazdy, oni (właściciele OSK) konsekwentnie realizowali swój plan. Dziś oprócz kursów nauki jazdy organizowane są tam warsztaty instruktorskie, kursy na instruktora nauki jazdy. Właściciele ośrodka nie zapominają też o swoich dotychczasowych kursantach organizując im wyjazdy na szkolenia z doskonalenia techniki jazdy

Na dzień dzisiejszy Turbo podwoiło wielkość swojej floty samochodowej i nie szuka instruktorów – to instruktorzy pukają do drzwi kierownika ośrodka.

Czy 70-procentowa zdawalność to dużo?

Bardzo dużo, biorąc pod uwagę to, że:

  • ok 34 % to średnia zdawalność praktyki w Polsce w 2017 roku
  • ok 44% to najwyższy wynik zdawalności zamojskiej nauki jazdy w 2017 roku

Naukę jazdy otwiera dziś ten, kto wie jak szkolić – to by się zgadzało, bowiem OSK wykręcił  rekordową zdawalność wynoszącą blisko 70%. Nie jest żadną tajemnicą, że jednym z instruktorów tej nauki jazdy jest były egzaminator WORD Zamość – nieczynny już dziś zawodowo.

Wyniki zdawalności uzyskane z WORD Zamość dotyczą okresu od 1.01.2018 do 30.09.2018.

 

Czytaj też