Rewolucyjna sztuczka pozwalająca na niepłacenie mandatów. Policjanci tego nienawidzą

Zaskakująco mało kto zna tę prostą, ale niesamowitą sztuczkę. Co ciekawe metodę ktoś podkradł ze strony francuskiej żandarmerii.

Tę prostą, ale niesamowitą sztuczkę zna zaskakująco mało kierowców. Jeśli zastosujesz się do poniższych wskazówek, już nigdy nie będziesz musiał płacić kary za przekroczenie dozwolonej prędkości. Jeszcze lepiej – droga będzie bezpieczniejsza dla wszystkich!

Policyjna sztuczka

 

Francuska żandarmeria pisze wprost:

To wspaniałe. Metoda ta sprawdza się na całym świecie!

Poniżej trzy proste kroki pozwalające ograć wszystkie urządzenia do pomiaru prędkości:

  1. Zwracaj uwagę na znaki ograniczenia prędkości. Wskazana liczba to maksymalna prędkość, bez względu na to, czy jesteś pieszo, rowerem, czy prowadzisz pojazd.
  2. Sprawdzaj prędkościomierz swojego samochodu. Zwykle znajduje się on na desce rozdzielczej przed siedzeniem kierowcy. Strzałka odzwierciedla prędkość, z jaką jedziesz. W nowszych samochodach prędkość jest czasami wyświetlana cyfrowo.
  3. (Najtrudniejsze) Prędkość jazdy dostosuj do liczby podanej na znaku drogowym. Policja nie może cię ukarać, jeśli nie przekroczyłeś dozwolonej prędkości.

Podziel się tą sztuczką z każdym, kogo znasz, aby i oni mogli z niej skorzystać!

Taryfikator mandatów

Taryfikator punktów karnych

A Ty znasz dozwolone prędkości? Poniżej krótki test z dozwolonych prędkości, wprawdzie dla motocyklistów, ale posiadając prawo jazdy kat. B (a to podstawowe uprawnienia do kierowania) możesz prowadzić-mówiąc w skrócie- niektóre motocykle:

[WpProQuiz 9]

Co o tym sądzisz?