Skody Fabie w WORD Lublin tylko do końca marca 2019

 

WORD Lublin zmienił pojazdy egzaminacyjne. Na nic zdały się protesty, ku zaskoczeniu właścicieli OSK przetarg wygrał dealer Hyundai-a. Tak to bywa – przetargi w WORD są niczym otwarcie pudełka czekoladek: nigdy nie wiesz na co trafisz. Dotychczas eksploatowane Skody Fabie poddane mają zostać tuningowi zgniatarsko-hutniczemu, ale jakby ktoś chciał kupić, to proszę bardzo, są wystawione do sprzedaży. Póki co, są jeszcze eksploatowane przez WORD, ale tylko do końca marca 2019. Od 1 kwietnia obowiązującym pojazdem egzaminacyjnym na kat. B będzie wyłącznie Hyundai i20.

Okres przejściowy minął

Dyrektor WORD Lublin uznała, że w ciągu 4-miesięcznego okresu przejściowego – a trzeba przyznać że był on wyjątkowo długi – zdający mieli możliwość wyboru pojazdu egzaminacyjnego, a dotychczas eksploatowane w OSK Fabie można podstawić na egzamin państwowy w WORD.

Przetarg w WORD Lublin: Jest protest

Chcę zdawać na Skodzie – co robić, jak żyć?

Niestety jeśli chcesz załapać się na egzamin zdawany na Skodzie, masz nikłe na to szanse – wszystkie miejsca zostały wyprzedane, zupełnie jak na koncert Pawła Domagały.

Czytaj też