Skrzydła do Golfa sprzedam+Golf II gratis!

 

Czego to ludzie nie sprzedadzą. Na popularnym serwisie ogłoszeniowym pojawiło się mocno nietypowe ogłoszenie. Jak działają skrzydła do Golfa?

testy na prawo jazdy

Pozwoliliśmy sobie zacytować większą część ogłoszenia 😉

Witam,

Mamy na sprzedaż skrzydła typu dwupłatowiec model Hedgehog Aircraft 2000. Skrzydła dzięki niesamowitej aerodynamice i zastosowanej przez naszych inżynierów nowatorskiej technologii Airoffline pozwalają na uniesienie niewielkich samochodów osobowych  typu Golf, Fiesta , Tico, Micra lub innych małych samochodów wyścigowych.

Skrzydła są w stanie unieść samochód z pięcioma szczupłymi osobami lub trzema grubymi. Jeśli chcemy zabrać więcej bagażu na wyprawę naszych marzeń i brakuje nam miejsca dla naszej ukochanej osoby to jest możliwość zamontowania siedzenia na dachu samochodu co zapewni nadzwyczajne wrażenia z podróży i powiększy naszą przestrzeń bagażową ( zobacz zdjęcie). Skrzydła są bardzo lekkie i proste w montażu ale jeśli będzie potrzeba to nasza ekipa przyjedzie i zamontuje je na miejscu.

W komplecie razem ze skrzydłami jest opcja otrzymania gratis Golfa II. Do ustalenia telefonicznego.

Nasz produkt ma za sobą już wiele przygód. Jedną z nich była rola w filmie muzycznym ,,Cud”  gdzie skrzydła razem z Golfem II zagrały jedną z głównych ról.

Produkt w akcji

Pierwszy taki produkt na rynku! Jeśli jesteś znużony czekaniem w kolejkach do odprawy w tanich liniach lotniczych to spraw sobie i swoim bliskim prezent i pokonuj przestworza dzięki skrzydłom Hedgehog Aircraft 2000.

Tak działają skrzydła do Golfa:

Skrzydła do Golfa możesz sobie kupić pod tym adresem (dostawę sobie uzgodnicie)