Skrzydła do Golfa sprzedam+Golf II gratis!

Czego to ludzie nie sprzedadzą. Na popularnym serwisie ogłoszeniowym pojawiło się mocno nietypowe ogłoszenie. Jak działają skrzydła do Golfa?

Pozwoliliśmy sobie zacytować większą część ogłoszenia 😉

Witam,

Mamy na sprzedaż skrzydła typu dwupłatowiec model Hedgehog Aircraft 2000. Skrzydła dzięki niesamowitej aerodynamice i zastosowanej przez naszych inżynierów nowatorskiej technologii Airoffline pozwalają na uniesienie niewielkich samochodów osobowych  typu Golf, Fiesta , Tico, Micra lub innych małych samochodów wyścigowych.

Skrzydła są w stanie unieść samochód z pięcioma szczupłymi osobami lub trzema grubymi. Jeśli chcemy zabrać więcej bagażu na wyprawę naszych marzeń i brakuje nam miejsca dla naszej ukochanej osoby to jest możliwość zamontowania siedzenia na dachu samochodu co zapewni nadzwyczajne wrażenia z podróży i powiększy naszą przestrzeń bagażową ( zobacz zdjęcie). Skrzydła są bardzo lekkie i proste w montażu ale jeśli będzie potrzeba to nasza ekipa przyjedzie i zamontuje je na miejscu.

W komplecie razem ze skrzydłami jest opcja otrzymania gratis Golfa II. Do ustalenia telefonicznego.

Nasz produkt ma za sobą już wiele przygód. Jedną z nich była rola w filmie muzycznym ,,Cud”  gdzie skrzydła razem z Golfem II zagrały jedną z głównych ról.

Produkt w akcji

Pierwszy taki produkt na rynku! Jeśli jesteś znużony czekaniem w kolejkach do odprawy w tanich liniach lotniczych to spraw sobie i swoim bliskim prezent i pokonuj przestworza dzięki skrzydłom Hedgehog Aircraft 2000.

Tak działają skrzydła do Golfa:

Skrzydła do Golfa możesz sobie kupić pod tym adresem (dostawę sobie uzgodnicie)

Co o tym sądzisz?