"Stary egzamin tylko do końca maja. Później w WORD zacznie się horror"

Nie mamy dla Was dobrych wiadomości. W WORD od czerwca zacznie się prawdziwy horror. To jeszcze nie koniec złych wiadomości.

…bowiem Wasze ulubione Fejsbuki (a właściwie serwisy tam publikujące) wcisną Wam każdy kit, aby tylko napędzić klikalność, albo wytworzyć potrzebę aby później ją zaspokoić (o tym później).

…ale Facebook przecież napisał!

Fake news

Tak. Napisał. A dokładnie napisał to ktoś, komu wpadł w w ręce pierwszy lepszy wygooglowany, lub wykopany artykuł. Żeby było ciekawiej zmiany, które miały wejsć 4. czerwca wcale nie miały dotyczyć egzaminów na prawo jazdy.

…no ale żeby było jeszcze ciekawiej podobnymi tekstami jakiś czas temu karmił was serwis sprzedający… testy na prawo jazdy:

Tu już polecieli po bandzie, bowiem nie dość, że artykuł sugerował zmiany w egzaminach, to jeszcze podawał nieprawdziwą datę wejścia w życie tych strasznych przepisów. Czytaj więcej tutaj: Prawo jazdy 2018: Tak Was robią w balona. Głód prawa jazda został podsycony…

http://ministerstwonaukijazdy.pl/dlaczego-odwoluja-okres-probny-chodzi-o-komfort-obywateli/

Ustalmy:

http://ministerstwonaukijazdy.pl/uwaga-word-y-oblegane-spiesz-sie-bo-od-1-stycznia-2017-zmiana-przepisow-a-pozniej-umrzesz/

Co o tym sądzisz?