Skip to main content

Nowe pytania do testów na prawo jazdy już powstają, a spora ich część jest już gotowa. Czy w 2018 roku zostaną dodane do bazy pytań egzaminacyjnych?

Testy na prawo jazdy 2018: Nowe pytania?

Dziś nie należy już pytać CZY w testach na prawo jazdy pojawią się nowe pytania. Właściwym byłoby pytanie KIEDY to nastąpi. Nowe pytania są już opracowywane, zaś tzw komisja weryfikacyjna czuwająca nad kształtem bazy musi zaakceptować zmiany bazy egzaminacyjnej – także w zakresie dodania do niej nowych pytań.

Zmiany w testach na prawo jazdy

Dodawanie czy usuwanie pytań z testów na prawo jazdy nie powinno nikogo dziwić. Już z dniem wejścia w życie aktualnie obowiązującej puli egzaminacyjnej było wiadomo, że jej wielkość będzie systematycznie rosła. Zmiany w testach na prawo jazdy maja więc miejsce, nie są to jednak zmiany tak częste jak zwykło się przypuszczać. Testy na prawo jazdy nie zmieniają się co tydzień ani nawet co miesiąc. Ostatnia zmiana dokonała się w kwietniu tego roku, wówczas z egzaminów teoretycznych wycofano część pytań– tych kontrowersyjnych, czy wręcz nieprawidłowych. W lutym zaś na egzaminach pojawiło się ponad 400 nowych pytań. Co ciekawe, kwietniowa czystka objęła część nowych pytań.

Testy na prawo jazdy za darmo

Egzamin z teorii będzie trudniejszy?

Jak pokazały statystyki zdawalności, nowe pytania w testach na prawo jazdy nie wywróciły do góry nogami rankingów zdawalności egzaminów teoretycznych. Wprawdzie odnotowano mały spadek zdawalności, trudno jest jednak mówić o tym, że nowa pula pytań utrudniła zdanie teorii.

Co ciekawe w rankingu najtrudniejszych pytań z testów na prawo jazdy na zaczęły pojawiać się nowo dodane pytania

Z całą pewnością nowych pytań w testach na prawo jazdy obawiać się nie należy. Dla osób niezaznajomionych z bazą egzaminacyjną mogą one być pewnym utrudnieniem czy wręcz zaskoczeniem, ale wpływu na ogólną zdawalność w ośrodkach egzaminowania nie powinny mieć wpływu.

Warto przypomnieć, że najszybciej na zmiany w bazie egzaminacyjnej zareagowało zdamyto.com, to właśnie ten serwis jako pierwszy zaktualizował oferowaną przez siebie bazę pytań.

Leave a Reply

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com