Uwaga! Nowe pytania na egzaminach teoretycznych w WORD. Więcej pytań w testach na prawo jazdy

Do testów na prawo jazdy dodano nowe pytania. Ile nowych pytań trafiło do testów na prawo jazdy? Poniżej kilka przykładowych nowych pytań egzaminacyjnych. 

O poszerzeniu puli egzaminacyjnej mówiło się wcześniej, a resort infrastruktury już dawno chciał, aby na egzaminach teoretycznych pojawiło się więcej pytań z pierwszej pomocy. No więc teraz w testach na prawo jazdy pojawiły się pytania zarówno dotyczące formowania korytarza życia jak i jazdy na suwak.

Nowe pytania w testach na prawo jazdy

Na egzaminach już funkcjonuje nowa baza egzaminacyjna. Co ciekawe ci, którzy przerabiali wszystkie pytania w zdamyto, z większością tych “nowych” mogli zapoznać się już wcześniej.  Większość z nich bo, aż 177 jest autorstwa firmy Zdamyto.pl Sp. z o.o.  i było dostępnych na portalu Zdamyto.com od 2 miesięcy – w pytaniach dodatkowych uzupełniających. Nowe pytania nie są więc żadnym zaskoczeniem dla kursantów korzystających z testów Zdamyto. Łącznie w testach na prawo jazdy pojawiło się 218 nowych pytań.

Obecnie nowe pytania zostały włączone do oficjalnej puli egzaminacyjnej i nie musicie szukać ich w pytaniach dodatkowych (chociaż są tam zapewne pytania, które pojawią się na egzaminach w przyszłości).

Przykładowe nowe pytania

Poniżej kilka nowych pytań – dotyczących jazdy na suwak i formowania korytarza życia. Wkrótce więcej przykładowych pytań.

 

Co o tym sądzisz?