WORD Lublin: Nieoficjalnie wiadomo jaki będzie nowy pojazd egzaminacyjny

Nowy Car Force One dla  WORD Lublin został właśnie wybrany. Chcecie wiedzieć jaki? To lepiej usiądźcie. Ostrzegamy – ci, którzy stawiali na”pewne” Skody Fabie po przeczytaniu artykułu mogą chcieć popełnić rytualne sepuku przy użyciu pasty do zębów.

Zgodnie z tym co pisaliśmy wczoraj wczoraj w WORD Lublin rozstrzygał się przetarg na dostawę nowych pojazdów egzaminacyjnych. Na starcie stanęło 4 drużyny:  Auto Park, Sabat, Auto Broker, CRH Żagiel Auto. Pewniak nie przeszedł a wszystko wskazuje na to, że egzaminy na prawo jazdy kat B będą w Lublinie odbywały się z wykorzystaniem samochodów… Hyundai i20.

1,23 zł za samochód

Najkorzystniejszą ofertę opiewającą na kuriozalną kwotę 885,60 zł (słownie osiemset osiemdziesiąt pięć złotych 60/100 ) przedstawił  Auto Broker. Jeśli firma z jakiś względów firma nie nie podjęłaby się współpracy z WORD Lublin, na dostawę aut załapie się następny w Sabat z ofertą 383464,80 zł.

Tak – obie kwoty dotyczą wynajmu samochodów do WORD Lublin:

Przedmiotem zamówienia jest najem bez limitu kilometrów 15 sztuk pojazdów – samochodów osobowych z pakietem ubezpieczeń OC/AC/NNW/Assistance, przeznaczonych do egzaminowania na kategorię B prawa jazdy, wyposażonych w system rejestracji obrazu i dźwięku z przebiegu egzaminów. Zamawiający ma prawo zwiększyć lub zmniejszyć, w trakcie trwania umowy, ilość zamawianych samochodów o 5 sztuk.

…na okres 48 miesięcy.

Obaj oferenci posiadają w swojej ofercie Hyundaia i20.

Auto Broker oczekuje 1,23 zł/mies za najem jednego samochodu przez czas trwania umowy. Sami przyznacie, że to dość atrakcyjna oferta

Zerknij na:

Ogłoszenie nr 549497-N-2018 z dnia 2018-04-24 r.  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w LublinieSamochody osobowe – wybór wykonawcy najmu dla WORD w Lublinie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU – Dostawy

Jak w nauce jazdy sprawują się Hyundaie i20? Spytajcie swoich kolegów w Rzeszowie.

Co o tym sądzisz?