WORD Lublin wznawia egzaminy na kat. B

WORD Lublin podał datę wznowienia egzaminów na prawo jazdy kat. B. 

Zapisy na egzamin w WORD Lublin ruszyły 29 kwietnia. W pierwszej fazie uruchomienia ośrodka można było zapisać się na egzamin teoretyczny (wszystkie kategorie) i praktyczny (“ciężkie” kategorie). Teraz będzie można zdawać egzamin praktyczny na najpopularniejszą kategorię uprawnień, czyli B.

Zapisy na egzaminy praktyczne na kat. B1, B, B+E ruszają 6 maja

Na egzamin w WORD Lublin można zapisać się wyłącznie zdalnie – telefonicznie lub za pośrednictwem platformy InfoCar.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/koronawirus-jak-dlugo-wazny-jest-kursy-na-prawo-jazdy-i-egzamin-teoretyczny-czy-trzeba-je-bedzie-powtarzac/

Kategorie A z ograniczeniami

Warunkiem przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy kat. A w WORD Lublin jest posiadanie własnego kasku z atestem, rękawic motocyklowych, naładowanego telefonu komórkowego z zestawem słuchawkowym do komunikacji z egzaminatorem.

Zasady stosowane na terenie Ośrodka w Lublinie oraz Oddziałów Terenowych w Puławach i Kraśniku oraz ODTJ

Co o tym sądzisz?