WORD w Płocku: Wysoka zdawalność

 

Gdzie najlepiej zdawać egzamin na prawo jazdy? Jeśli mielibyśmy kierować się wskaźnikami zdawalności, to WORD w Płocku powinien znaleźć się na liście ośrodków, w których zechcesz zdawać egzamin na prawo jazdy.

Wysoka zdawalność w WORD Płock

Płoccy kursanci przykładają się do testów na prawo jazdy, bowiem zdawalność egzaminów teoretycznych  w WORD Płock wynosi ok 49 % osób, a praktyczny zdaje za pierwszym razem… 52 % kursantów.

Średnio do egzaminu na prawo jazdy podchodzi się tutaj od 3 do 7 razy, jednak rekordzista egzamin zdał dopiero za… 50 razem.

Na czym oblewają?

Egzaminy w Płocku oblewane są najczęściej z powodu…  niedostosowania się do sygnalizacji świetlnej, wymuszenia pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu oraz podczas zmiany pasa ruchu. Często dochodzi też do wymuszenie pierwszeństwa na  pieszym.

Z jakiego powodu Twój egzamin został przerwany? Możesz zaznaczyć max 5 przyczyn

View Results

Loading ... Loading ...

Kurs na prawo jazdy w Płocku to wydatek rzędu 1100-1400 zł.  Ceny egzaminu na prawo jazy są takie same jak w reszcie kraju. Za egzamin teoretyczny trzeba zapłacić 30 zł, zaś praktyka to koszt 140 zł.

Błędy na egzaminie? Te same co przyczyny wypadków

Będą dodatkowe obowiązkowe szkolenia

Wkrótce do tych kosztów trzeba będzie dołożyć koszt dodatkowych szkoleń, jakie będą musieli odbyć wszyscy młodzi kierowcy. Szkolenia będą dwuetapowe:

  1. W WORD – szkolenie teoretyczne
  2. W ODTJ – szkolenie praktyczne.

O szkoleniach dla młodych kierowców: Prawo jazdy 2018: Godzina szkolenia 200 zł i inne nieszczęścia.

Na tej mapie możesz sprawdzić gdzie najbliżej ciebie znajduje się Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, w którym będzie można wykonać dodatkowe obowiązkowe szkolenie dla młodych kierowców: Mapa ODTJ.

Prawo jazdy 2018

Testy na prawo jazdy: Level expert – sprawdź czy ogarniesz egzamin egzamin teoretyczny

Czytaj też