WORD w Płocku: Wysoka zdawalność

Gdzie najlepiej zdawać egzamin na prawo jazdy? Jeśli mielibyśmy kierować się wskaźnikami zdawalności, to WORD w Płocku powinien znaleźć się na liście ośrodków, w których zechcesz zdawać egzamin na prawo jazdy.

Wysoka zdawalność w WORD Płock

Płoccy kursanci przykładają się do testów na prawo jazdy, bowiem zdawalność egzaminów teoretycznych  w WORD Płock wynosi ok 49 % osób, a praktyczny zdaje za pierwszym razem… 52 % kursantów.

Średnio do egzaminu na prawo jazdy podchodzi się tutaj od 3 do 7 razy, jednak rekordzista egzamin zdał dopiero za… 50 razem.

Na czym oblewają?

Egzaminy w Płocku oblewane są najczęściej z powodu…  niedostosowania się do sygnalizacji świetlnej, wymuszenia pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu oraz podczas zmiany pasa ruchu. Często dochodzi też do wymuszenie pierwszeństwa na  pieszym.

[poll id=”11″]

Kurs na prawo jazdy w Płocku to wydatek rzędu 1100-1400 zł.  Ceny egzaminu na prawo jazy są takie same jak w reszcie kraju. Za egzamin teoretyczny trzeba zapłacić 30 zł, zaś praktyka to koszt 140 zł.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/bledy-egzaminie-same-przyczyny-wypadkow/

Będą dodatkowe obowiązkowe szkolenia

Wkrótce do tych kosztów trzeba będzie dołożyć koszt dodatkowych szkoleń, jakie będą musieli odbyć wszyscy młodzi kierowcy. Szkolenia będą dwuetapowe:

  1. W WORD – szkolenie teoretyczne
  2. W ODTJ – szkolenie praktyczne.

O szkoleniach dla młodych kierowców: Prawo jazdy 2018: Godzina szkolenia 200 zł i inne nieszczęścia.

Na tej mapie możesz sprawdzić gdzie najbliżej ciebie znajduje się Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, w którym będzie można wykonać dodatkowe obowiązkowe szkolenie dla młodych kierowców: Mapa ODTJ.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/prawo-jazdy-2018/

Testy na prawo jazdy: Level expert – sprawdź czy ogarniesz egzamin egzamin teoretyczny

Co o tym sądzisz?