Wznowienie egzaminów w MORD Nowy Sącz

Egzaminy na prawo jazdy są pomału wznawiane. Dziś o wznowieniu egzaminowania poinformował WORD Warszawa, jednak okazuje się, że nie był on pierwszym ośrodkiem który zakomunikował powrót do względnej normalności.

MORD Nowy Sącz przywraca egzaminy

Dowiadujemy się tego z pisma dyrektora tamtejszego MORD skierowanego do Prezesa Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców. Pismo ma datę piątkową, czyli 17 kwietnia 2020.

Na egzamin w Nowym Sączu można się zapisać już od najbliższego poniedziałku 20 kwietnia 2020. Pełne przywrócenie egzaminów na prawo jazdy ma nastąpić tydzień później czyli 27 kwietnia 2020. 

Egzaminy w WORD Warszawa od 20 kwietnia.

Wczoraj w nocy, tj 18 kwietnia informację o częściowym przywróceniu egzaminów na prawo jazdy przekazał WORD Warszawa.

Czytaj: Jak zabezpieczyć się przed koronawirusem w WORD i w nauce jazdy

Egzaminy na prawo jazdy w Polsce zawieszone “do odwołania”

W większości ośrodków do odwołania, ale:

…co oczywiście nie oznacza, że egzaminy zostaną przywrócone po wskazanych przez dyrektorów tych ośrodków terminach. Równie dobrze może to się stać zarówno wcześniej jak i później, chociaż biorąc pod uwagę obecną sytuację, egzaminy w tych ośrodkach mogą ruszyć bardziej wcześniej niż później. Chociaż w przypadku WORD Leszno wcześniej raczej się już nie da 🙂

Dyrektor WORD Warszawa daje rozkaz odpalenia pojazdów egzaminacyjnych

WORD Warszawa zrobił nam wszystkim niespodziankę. Dyrektor tamtejszego ośrodka najpierw narobił nam nadziei informując, że 20 kwietnia poda więcej szczegółów dotyczących “wybudzania” działalności, a już w niedzielę 19 kwietnia obudził nas wiadomością, że następnego dnia da rozkaz odpalenia pojazdów egzaminacyjnych. W pierwszej kolejności przeprowadzane mają być tam egzaminy dla osób będących w szczególnych sytuacjach. Przywrócone mają tam zostać także niektóre szkolenia.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/niektore-nauki-jazdy-na-ulice-wyjada-juz-poniedzialek-20-kwietnia/

 

Co o tym sądzisz?