Z testów na prawo jazdy w listopadzie wypadło 3 pytania. Teraz wypadną kolejne

 

Jedno z usuniętych w listopadzie 2020 pytań było mocno kontrowersyjne, więc z bazy wyleciało. Nowe pytania, które zostały dodane do oficjalnej bazy egzaminacyjnej w listopadzie w większości nie powinny sprawiać trudności, ale jedno z nowych pytań z najnowszej aktualizacji może sprawiać trudności. Po jego publikacji nawet niektórzy instruktorzy mają problem z uzasadnieniem poprawnej odpowiedzi.

Chodzi o to pytanie:

Czy w tej sytuacji kierujący pojazdem znajdującym się na pasie po Twojej lewej stronie jest zobowiązany umożliwić Ci zmianę pasa ruchu?

Nowe pytanie z testów na prawo jazdy. Źródło: zdamyto.com: Czy w tej sytuacji kierujący pojazdem znajdującym się na pasie po Twojej lewej stronie jest zobowiązany umożliwić Ci zmianę pasa ruchu?
Nowe pytanie z testów na prawo jazdy. Źródło: zdamyto.com: Czy w tej sytuacji kierujący pojazdem znajdującym się na pasie po Twojej lewej stronie jest zobowiązany umożliwić Ci zmianę pasa ruchu?

Czy w tej sytuacji kierujący pojazdem znajdującym się na pasie po Twojej lewej stronie jest zobowiązany umożliwić Ci zmianę pasa ruchu?

View Results

Loading ... Loading ...
Czy można zgłaszać uwagi do pytań bezpośrednio do Ministerstwa Infrastruktury?
Tak jeśli uważasz, że pytanie egzaminacyjne zawiera błąd możesz to zgłosić do Komisji Weryfikacyjnej.

5 grudnia 2020 weszły w życie przepisy dające możliwość jazdy bez prawa jazdy w kieszeni. A to oznacza, że część pytań stosowanych w testach na prawo jazdy będzie musiała być usunięta z bazy egzaminacyjnej.

Testy na prawo jazdy Zdamyto – kompletna i aktualna baza egzaminacyjna.

Czytaj też