Kiedy i gdzie? Ogólnopolskie Warsztaty dla Instruktorów Wykładowców i Właścicieli OSK

W dniach 2-4 października w Lublinie odbędą się “Ogólnopolskie Warsztaty dla Instruktorów Wykładowców i Właścicieli OSK” . Jest to już kolejne szkolenie w takiej formie, które został zapoczątkowane jako “otwarte forum” w 2017 roku na spotkaniu instruktorów nauki jazdy z całej Polski w Wiktorowie.

Organizatorem “edycji Lublin” jest Rafał Michalczak z ośrodka szkolenia kierowców “Autoholik” z Lublina, który współorganizował “edycję Toruń” w dniach 11-13 września, oraz “edycję Piła” w 2019 roku. Warsztatom doskonalenia zawodowego w Lublinie, podobnie jak w Toruniu, przyświecać będzie motyw przewodni – “jeden cel – odpowiedzialność” .

W nawiązaniu do poprzednich szkoleń w ramach “ogólnopolskich warsztatów” warsztaty w Lublinie oparte będą o szeroko rozbudowaną część praktyczną , która w następnych dniach zostanie poddana analizie w ramach teoretycznej części szkolenia.

Czym się różnią te warsztaty od innych tego typu szkoleń ?

Wszystkim! Rangę tego szkolenia podnosi fakt, że do prowadzenia szkolenia zostali zaproszeni wysoko cenieni w środowisku specjaliści z zakresu szkolenia, egzaminowania, techniki jazdy , a także metodyki i psychologii.

Wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszamy, bo następne takie wydarzenie w regionie dopiero za rok.

Zapisy

Ogólnopolskie Warsztaty dla Instruktorów Wykładowców i Właścicieli OSK

Co o tym sądzisz?