Darmowe szkolenie dla kierowców C / C+E

Tyle pisaliśmy o idiotycznie niskich cenach w naukach jazdy, tymczasem Lipski w Puławach zafundował darmowe szkolenie. Tyle, że to akurat ogromny atut tej nauki jazdy.

Lipski to przykład szkoły, która nigdy nie narzeka na brak klientów. Wielokrotnie dowiedliśmy, że to nie cena przyciąga klienta, a dla dużej części  kursantów (coraz większej) decydująca jest jakość szkolenia a nie jej cena.

Zmiany zapoczątkowane w 2017 roku jak widać są kontynuowane i w 2018 roku. Poważna przebudowa floty szkoleniowo – egzaminacyjnej, rebranding, zmiana systemu szkolenia teoretycznego na zdamyto, tworzenie centrum szkoleniowego dla instruktorów nauki jazdy to działania, które są doceniane i zauważane przez przyszłych kierowców, ale nie tylko przez nich.

Szkolenie z inspektorem ITD

Gruntowne wyszkolenie wcale nie musi kończyć się z chwilą wydania “papieru”. Lipski dla swoich kursantów (C, C+E) zorganizował darmowe szkolenie prowadzone przez inspektora Inspekcji Transportu Drogowego. Szkolenie ma obejmować tematykę zabezpieczania ładunku i czasu pracy pracy.

http://ministerstwonaukijazdy.pl/lipski-wspolorganizatorem-najwiekszych-warsztatow-instruktorskich-w-polsce/

Co o tym sądzisz?